Microsoft przygotowuje zupełnie nową pocztę OneOutlook

Microsoft pracuje nad zupełnie nową wersją poczty Outlook oznaczoną jako OneOutlook. Całość doczeka się wielu zmian względem poprzedniej wersji.

Microsoft rozpoczął prace nad nową, uniwersalną aplikacją OneOutlook przeznaczoną do odbierania oraz wysyłania poczty elektronicznej. Część osób posiadających konta w usłudze Azure mogła się zalogować do nowej poczty i podejrzeć, jak dokładnie będą wyglądały zmiany - przynajmniej te, które znalazły się w początkowej wersji programu.

OneOutlook będzie łączył w sobie dostęp zarówno do poczty, jak i aplikacji takich, jak Kalendarz. Całość będzie również zintegrowana z centrum akcji w Windows 10 oraz współdzieleniem okien. OneOutlook ma działać w oparciu o przeglądarkową wersję poczty - całość będzie wymagała Microsoft Edge z Chromium. Nie ma się jednak co martwić, tego typu kompatybilność jest zapewniona na wszystkich sprzętach, które korzystają z systemu Windows 10 w wersji 20H2 od października 2020 roku.

Reklama

Obecnie nie wiadomo, jak dokładnie będzie wyglądał rozwój nowej poczty od Microsoftu. Więcej szczegółów na ten temat poznamy zapewne dopiero w nachodzących miesiącach.  

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Microsoft
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy