Nikt nie korzysta z Panoramy w Firefoksie?

Wraz z czwartą wersją Firefoksa 4.0 zadebiutowała również zupełnie nowa funkcja - Panorama. Pozwala ona na sprytne grupowanie otwartych kart i przywoływanie grup tylko wtedy, gdy są nam potrzebne. Założenie jest jak najbardziej słuszne i godne uwagi, jednak okazuje się, że funkcja ta się nie przyjęła.

Tim Taubert - deweloper przeglądarki - założył w serwisie Bugzilla wątek, w którym rozważa możliwość usunięcia Panoramy z Firefoksa. Zamiast tego, funkcja mogłaby stać się osobnym dodatkiem i nie zajmowałaby zasobów i miejsca na pasku przeglądarki.

Propozycja ta spotkała się jednak z dość negatywnym odbiorem po stronie użytkowników przeglądających zasoby Bugzilli. Pojawiają się głosy, że takie rozdzielanie funkcji aplikacji i publikowanie ich jako osobne dodatki jest zwyczajnie głupie, a użytkownicy nie są przecież zmuszani do korzystania z Panoramy.

Trudno ocenić jaka będę ostateczna decyzja Mozilli w tej kwestii. Być może twórcy przeglądarki postarają się sprawić, żeby funkcja Panorama była po prostu bardziej dostępna.

Reklama

Źródło informacji

instalki.pl
Dowiedz się więcej na temat: Mozilla | Firefox

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy