Reklama

Pakiet do biur

Biuro Projektowania Systemów Cyfrowych wprowadza do użytku najnowszą wersję swojego pakietu do zarządzania przedsiębiorstwem - Impuls BPSC, przystosowaną do pracy w trójwarstwowej architekturze klient/serwer. Dzięki dostępnej w Internecie wersji testowej możliwe jest zapoznanie się z jego aplikacjami w pełnym zakresie funkcji.

Najnowsza wersja systemu w architekturze trójwarstwowej - wyposażona jest dodatkowo w serwer aplikacji stanowiący warstwę pośrednią między bazą danych, a użytkownikiem. Serwer pozwala na obsługę większej liczby użytkowników oraz łatwiejszą kontrolę nad dostępem do systemu i wszystkimi wykonywanymi operacjami. W okienku przeglądarki internetowej wyświetlany jest obraz aplikacji, działający w taki sam sposób, jak wcześniejsza wersja w architekturze dwuwarstwowej.

Dzięki koncepcji przyjętej przez BPSC, praca z pakietem Impuls przy pomocy przeglądarki internetowej możliwa jest na dowolnej stacji roboczej wyposażonej w wirtualną maszynę Javy. Rozwiązanie to pozwala również na pracę z systemem przy użyciu prostszych i tańszych stacji, co oznacza niższe koszty zakupu. Komputerami użytkowników, którzy pobierają aplikacje z sieci, można w prosty sposób centralnie zarządzać - przeprowadzanie modyfikacji oprogramowania odbywa się tylko w jednym miejscu i dokonywane jest jeden raz - przez administratora sieci.

Reklama

Dzięki wprowadzeniu trójwarstwowej architektury klient/serwer możliwe jest zredukowanie kosztów administrowania i eksploatacji systemu informatycznego firmy - zmniejszenie TCO (Total Cost of Ownership). Jednocześnie nowy Impuls BPSC oferuje lepszą ochronę danych oraz możliwość łatwego dopasowania systemu do rosnących wymagań przedsiębiorstwa (skalowalność) i zmieniających się potrzeb rynkowych.

Testowa wersja aplikacji dostępna jest pod internetowym adresem test.bpsc.com.pl. Do korzystania z niej konieczne jest skopiowanie i zainstalowane programu JInitiator, który uruchomi na komputerze wirtualną maszynę Javy oraz pluginy do przeglądarki internetowej. Użytkowanie testowej wersji Impuls BPSC możliwe jest po zarejestrowaniu i zalogowaniu się na stronie test.bpsc.com.pl.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: serwer | pakiet

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy