Premiera pakietu biurowego Microsoft Office 2013 i Office 365

Po zeszłorocznym debiucie Windows 8 oraz Windows Phone 8 przyszedł czas na nową wersję pakietu biurowego Office - 29 stycznia to start Microsoft Office 2013 oraz usługi Office 365.Office 2013
oferuje pełną integrację z najnowszym systemem operacyjnym Microsoftu, czyli Windows 8. Dotyczy to zarówno strony wizualnej, jak i samego interfejsu (Metro) oraz obsługi, również dotykowej. Oczywiście, istnieje też możliwość klasycznego korzystania z wszystkich programów pakietu, czyli za pomocą klawiatury i myszki.

Najważniejsze cechy pakietu Office 2013:


- Zawiera najnowsze wersje programów: Word, Excel, PowerPoint, OneNote i Outlook,
- udoskonalona komunikacja i wymiana informacji pomiędzy poszczególnymi aplikacjami,
- łatwe udostępnianie online wszelkich dokumentów, prezentacji oraz notatek,
- użytkownik ma do dyspozycji darmowy sieciowy dysk (7 GB) w usłudze online SkyDrive,
- bezpłatny dostęp do aplikacji Office Web Apps, służącej do przeglądania, edytowania i udostępniania dokumentów w trybie online.

Natomiast Office 365 to najnowsze wersje w.w. programów w specjalnej wersji sieciowej. Jest to realizowane za pomocą technologii Cloud Computing (chmura). Takie rozwiązanie pozwala wygodnie korzystać z pakietu Office praktycznie w każdym miejscu, o ile mamy oczywiście połączenie z Internetem. Po zalogowaniu się do naszego konta, uzyskujemy łatwy dostęp do wszystkich naszych plików, dokumentów, aplikacji i ustawień. Pakiet Office 365 jest sprzedawany w formie rocznej subskrypcji.

Reklama

 "Dzisiejsza premiera Office 365  Premium dla Użytkowników Domowych stanowi kolejny duży krok w procesie przekształcania Microsoft w firmę oferującą usługi i urządzenia"— powiedział Steve Ballmer, CEO w Microsoft. "To znacznie więcej niż kolejna wersja Office. To Office w zupełnie nowej odsłonie, jako serwis konsumencki w chmurze oferujący pełną funkcjonalności znanych i lubianych aplikacji Office wraz z uwzględnieniem nowych, imponujących zalet chmury  i usług społecznościowych."

Microsoft będzie teraz udostępniać wiele nowych funkcji i usług dostępnych w pierwszej kolejności w chmurze i odchodzić od tradycyjnego modelu wydawania nowych wersji w cyklu trzyletnim. Gotowe nowości są dostarczane użytkownikom na bieżąco, dzięki czemu użytkownicy dysponują zawsze najnowszymi funkcjami oraz usługami, a jednocześnie  eliminowane są uciążliwości związane z aktualizacjami.

Informacje o usłudze Office 365  Premium dla Użytkowników Domowych

Usługa Office 365  Premium dla Użytkowników Domowych  jest dostępna na 162 rynkach w 21 językach i obejmuje:

·      Najnowszy i najpełniejszy zestaw aplikacji Office — Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher i Access.

·      Jedną licencję na całe gospodarstwo domowe — z pakietu Office można korzystać na pięciu komputerach PC lub  Mac oraz pięciu urządzeniach mobilnych z systemem Windows.

·      Na dowolnym komputerze PC podłączonym do internetu można uzyskać dostęp do usługi "Office na żądanie"

·      Dodatkowe 20 GB miejsca w pamięci SkyDrive — prawie 3 razy więcej niż na bezpłatnym koncie SkyDrive.

·      60 minut bezpłatnych połączeń międzynarodowych Skype — możliwość kontaktu z użytkownikami telefonów komórkowych i stacjonarnych lub komputerów z całego świata.

·      Dostęp do przyszłych aktualizacji, dzięki czemu użytkownicy zawsze dysponują najnowszymi technologiami oszczędzającymi czas.

Jak prezentują się ceny Office 2013 - dane z sieci Vobis


Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Uczniów: 499 zł
[przy zakupie z nowym komputerem lub notebookiem 429,00 zł]

Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm: 999 zł

Office 2013 Professional: 1999 zł

Office 365 Home Premium dla Użytkowników Domowych: 359 zł
[przy zakupie z nowym komputerem lub notebookiem 289,00 zł]

Informacja z sieci Komputronik


Z pakietu Microsoft Office można korzystać przez cały okres eksploatacji komputera. Wersje dla użytkowników domowych i małych firm można zainstalować tylko na jednym komputerze. Produkt dostępny jest w sklepach Komputronik w cenie 949 zł brutto.


Firma Microsoft udostępniła dziś także, atrakcyjną cenowo licencję "Office 365 dla studentów".

INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Office 2010 | Microsoft | Microsoft Word
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy