Siedem życzeń Windows 7

Z okazji pierwszych urodzin Windows 7, Microsoft wspólnie z Fundacją "Mam Marzenie" spełnią marzenia dzieci. W ramach akcji "Windows 7 spełnia 7 życzeń", część dochodów ze sprzedaży legalnych wersji systemu zostanie przeznaczona na spełnienie życzeń siedmiu Marzycieli, podopiecznych Fundacji.

- Każdy ma marzenia, ale nie każdy ma szansę je zrealizować - powiedział Piotr Pągowski, dyrektor działu Consumer & Online w polskim oddziale firmy Microsoft. - Dlatego też, wspólnie z Fundacją "Mam Marzenie" chcemy spełnić życzenia siedmiu wspaniałych Marzycieli. Część dochodów ze sprzedaży legalnych wersji Windows 7 zostanie przeznaczonych na ten szczytny cel. Mam nadzieję, że dzięki naszemu wspólnemu zaangażowaniu uda nam się spełnić życzenia Przemka, Pauliny, Elizy, Hani, Michała, Piotrka i Damiana - dodał Pągowski.

Wsparcie działań Fundacji ma na celu spełnienie życzeń dzieci ciężko i przewlekle chorych. Każde z siedmiu wybranych dzieci ma jedno "marzenie życia". W ich realizacji towarzyszą dziecku rodzice i opiekunowie, a całość tych działań ma na celu niesienie małym, z reguły bardzo chorym pacjentom uśmiechu i dawanie im nadziei.

Reklama

"Fundacja "Mam Marzenie" zajmuje się spełnianiem marzeń dzieci cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Poprzez swoją działalność, chcemy dostarczyć chorym dzieciom niezapomnianych wrażeń, które pozwolą choć na chwilę zapomnieć o cierpieniu, wniosą w ich życie radość, siłę do walki z chorobą i nadzieję na przyszłość. W ciągu 7 lat istnienia Fundacji udało nam się spełnić ponad 3000 dziecięcych marzeń," - powiedziała Magdalena Zagrajek, Koordynator Oddziału Warszawskiego Fundacji

Do akcji firmy Microsoft oraz Fundacji "Mam Marzenie" przyłączyli się także producenci sprzętu komputerowego, firmy Acer, Asus, HP i Samsung, którzy przekażą 8 komputerów dla Marzycieli oraz spełnią kolejne życzenia podopiecznych Fundacji "Mam Marzenie".

W ramach kampanii urodzinowej, która potrwa do końca grudnia, na rynku pojawią się promocyjne paczki Windows 7 w cenie 349 zł, które będą oznaczone specjalnym logo Fundacji "Mam Marzenie".

Każdy może spełnić marzenie dzieci, kupując oryginalny system operacyjny Windows 7.

Część dochodów ze sprzedaży zostanie przekazanych na spełnienie siedmiu życzeń podopiecznych Fundacji "Mam Marzenie":

- czteroletniego Przemka, który chce wyruszyć na spotkanie z delfinami - Marzenie Przemka;

- szesnastoletniej Pauliny, która marzy o profesjonalnym aparacie cyfrowym - Marzenie Pauliny;

- ośmioletniej Elizy, która chce pojechać do Disneylandu - Marzenie Elizy;

- szesnastoletniej Hani, która marzy by pojechać do SPA w Portugalii - Marzenie Hani;

- dziewięcioletniego Michała, który chciałby dostać nowoczesny telewizor plazmowy - Marzenie Michała;

- siedemnastoletniego Piotrka, który marzy o profesjonalnym sprzęcie DJ'a - Marzenie Piotrka;

- szesnastoletniego Damiana, który chciałby kibicować swojemu ulubionemu klubowi FC Barcelona na stadionie Camp Nou - Marzenie Damiana.

INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: życzenia | marzenia | Microsoft | Windows | marzenie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy