Windows 10 z wadliwą aktualizacją

Microsoft po raz kolejny udostępnił wadliwą aktualizację dla systemu Windows 10.

Microsoft w ostatnim miesiącu udostępnił dwie nowe aktualizacje przeznaczone dla systemu Windows 10. Ponownie, tak jak w przypadku poprzednich uaktualnień, oprogramowanie powoduje problemy na komputerach użytkowników. Wśród nich znalazły się takie mankamenty, jak niebieskie ekrany śmierci czy też problemy z wydajnością oraz stabilną pracą sprzętu. Obie wadliwe aktualizacje zostały oznaczone numerami odpowiednio: KB4549951 oraz KB4566782.

 Nowe łatki zostały wypuszczone przez Microsoft w ramach akcji Patch Tuesday, która trwa od miesięcy i jest popularnym sposobem na uaktualnienie systemu Windows 10. Każda z opisywanych wyżej aktualizacji jest wadliwa i powoduje różne problemy na sprzętach użytkowników. Niektórzy użytkownicy zgłaszają również problem z połączeniem z sieciami bezprzewodowymi, co jest szczególnie istotne w dobie pracy zdalnej oraz pandemii.

Reklama

Jedynym rozwiązaniem pojawiających się problemów jest odinstalowanie obu aktualizacji oraz poczekanie na większą poprawkę udostępnioną przez Microsoft. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Microsoft | Windows 10
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy