Reklama

Windows 10 z wadliwą aktualizacją

Microsoft po raz kolejny udostępnił wadliwą aktualizację dla systemu Windows 10.

Microsoft w ostatnim miesiącu udostępnił dwie nowe aktualizacje przeznaczone dla systemu Windows 10. Ponownie, tak jak w przypadku poprzednich uaktualnień, oprogramowanie powoduje problemy na komputerach użytkowników. Wśród nich znalazły się takie mankamenty, jak niebieskie ekrany śmierci czy też problemy z wydajnością oraz stabilną pracą sprzętu. Obie wadliwe aktualizacje zostały oznaczone numerami odpowiednio: KB4549951 oraz KB4566782.

 Nowe łatki zostały wypuszczone przez Microsoft w ramach akcji Patch Tuesday, która trwa od miesięcy i jest popularnym sposobem na uaktualnienie systemu Windows 10. Każda z opisywanych wyżej aktualizacji jest wadliwa i powoduje różne problemy na sprzętach użytkowników. Niektórzy użytkownicy zgłaszają również problem z połączeniem z sieciami bezprzewodowymi, co jest szczególnie istotne w dobie pracy zdalnej oraz pandemii.

Reklama

Jedynym rozwiązaniem pojawiających się problemów jest odinstalowanie obu aktualizacji oraz poczekanie na większą poprawkę udostępnioną przez Microsoft. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy