Windows 10 ze zmianami w aplikacji "Ustawienia”

Microsoft skutecznie wdraża kolejne aktualizacje swojego systemu. Wszystko wskazuje na to, że już niebawem Windows 10 czekają zmiany w aplikacji „ustawienia systemu”.

Gigant z Redmond już od pewnego czasu sugeruje użytkownikom systemu Windows by przesiedli się z klasycznego "panelu sterowania" na nową aplikację "ustawienia". W tym celu nie tylko stopniowo przenosi tam większość funkcji, także tych skierowanych dla bardziej zaawansowanych użytkowników, ale także dodaje nowe.

Jak wynika z przecieków, nadchodzące zmiany maja umożliwić m.in. zamknięcie irytującego przycisku "widok zadań". Użytkownicy mają także otrzymać nową opcję dotyczącą optymalizacji pamięci masowej, co bez wątpienia wpłynie na wydajność systemu.

Reklama

Choć nowe funkcje nie są przełomowym krokiem, mogą okazać się pomocne z punktu widzenia klientów. Cieszy też fakt, że Microsoft nie zrezygnował z niewielkich poprawek. Po tym jak firma poinformowała, że w nadchodzącym końcowo-rocznym okresie wstrzyma się z wszelakimi działaniami aktualizacyjnymi, wiele osób obawiało się o przyszłość Windowsa. 

------------------------------------------------

Samochód 20-lecia na 20-lecie Interii!

Zagłosuj i wygraj ponad 20 000 zł!

Zapraszamy do udziału w 5. edycji plebiscytu MotoAs. Wyjątkowej, bo związanej z 20-leciem Interii. Z tej okazji przedstawiamy 20 modeli samochodów, które budzą emocje, zachwycają swoim wyglądem oraz osiągami. Imponujący rozwój technologii nierzadko wprawia w zdumienie, a legendarne modele wzbudzają sentyment. Bądź z nami! Oddaj głos i zdecyduj, który model jest prawdziwym MotoAsem!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Windows | Microsoft

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy