Reklama

Windows 11 - poznaliśmy dokładniejszą datę premiery

Pojawiły się kolejne plotki dotyczące hipotetycznej premiery Windows 11. Zaprezentowany niedawno przez Microsoft system, może pojawić się na rynku jeszcze w październiku tego roku.

O tym, że nowy system Microsoftu zadebiutuje jeszcze przed końcem roku, wskazywały już wcześniejsze przecieki. Mowa tu o słynnej wiadomości wysłanej w aplikacji Microsoft Teams, w której Stevie Batiche z zespołu Surface, pisał do szefa oprogramowania Windows, Panosa Panay, że nie może doczekać się nadejścia października.

Teraz informacje dotyczące tego miesiąca ponownie się potwierdzają. Wynika tak z opisu aktualizacji sterowników do kart graficznych Intela. Dokumentacja jasno wskazuje, że oprogramowanie ma otrzymać stosowne aktualizację, łączące ich kompatybilność z systemem Microsoft Windows 11 - October 2021 Update.

Reklama

Warto pamiętać, że wcześnie aktualizacje systemu, w tym spora poprawka Windows 10 w wersji 2004, również początkowo była określana mianem "majowej aktualizacji". Określenie nadchodzącego systemu "aktualizacją październikową" właściwie nie pozostawia złudzeń.

Co ciekawe, całkiem niedawno sklep Walmart również wymienił na swojej stronie “darmową aktualizację do Windows 11 w październiku 2021 roku". Wygląda więc na to, że Microsoft ma już konkretne plany związane z premierą swojego nowego systemu oraz datą, w której możemy się go spodziewać.

------------------------------------------------------

Windows 11 - więcej informacji

Windows 11 - system operacyjny jutra

Windows 11 - wymagania sprzętowe

Windows 10. Kiedy koniec wsparcia? Znamy odpowiedź

Windows 11 kontra Windows 10

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Windows | Microsoft | windows 11

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy