Windows 7 RC - premiera 5 maja

Od 5 maja w internecie dostępna będzie praktycznie ukończona wersja systemu operacyjnego Windows 7 - Windows 7 Release Candidate.

Plotki o zaawansowanej wersji najnowszego systemu operacyjnego okazały się prawdziwe - Microsoft szykuje się do premiery kolejnej wersji najnowszych "Okienek". Tym razem będzie do wersja Release Candidate, czyli "Kandydat do wydania" - bliska ukończenia wersja programu. Na bazie RC firma produkująca oprogramowanie przygotowuje wszystkie ostatnie poprawki przez wersją, która trafi na półki sklepowe.

Informacje o starcie Windows 7 na swoim blogu podał Brandon LeBlanc z zespołu tworzącego najnowszego Windowsa. RC będzie dostępne od 30 kwietnia dla abonentów TechNetu (portal specjalistów IT tworzony przez Microsoft) i serwisu MSDN (Microsoft Developer Network - przedsięwzięcie Microsoft skierowane do deweloperów i twórców oprogramowania).Pozostali użytkownicy będą mieli dostęp do systemu od 5 maja.

Reklama

Wersja beta systemu Windows 7 okazała się wielkim sukcesem - zainteresowanie internautów nowym systemem przerosło nawet oczekiwania samego giganta z Redmond. Testy wersji beta okazały się bardzo pozytywne, co bez wątpienia pokazało Microsoftowi, że Windows 7 może być udanym systemem.

Na razie nie wiadomo, kiedy Windows 7 będzie miał oficjalną premierę, ale wszystko wskazuje na to, że nowe "Okienka" pojawią się na rynku jeszcze w tym roku.

ŁK

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Microsoft

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy