Windows 9 - kolejne źródła potwierdzają datę premiery

O Windows 9 mówi się w ostatnim czasie coraz więcej. Nie ulega wątpliwości, że Microsoft pracuje w pocie czoła nad następcą "Ósemki", która wywołuje w użytkownikach sporo emocji - zarówno pozytywnych, jak i negatywnych. Na światło dzienne wypływają kolejne dokumenty wskazujące ewentualną datę premiery Windows 9.

Najnowszy dokument, który wyciekł do sieci, zdradza wiele planów Microsoftu - między innymi datę rozpoczęcia testów Windows 9. Pokrywa się ona ze wcześniejszymi doniesieniami. Dziewiątka powinna się pojawić w kanale testowym na przełomie drugiego i trzeciego kwartału 2015 roku. Jednocześnie warto nadmienić, że dokument ujawnia prace na Windows Phone 9.

Ucieszą się również użytkownicy Windows 8. Microsoft zakończył już bowiem prace nad kafelkową wersją Office 2013. Aplikacje otrzymały już status RTM (Ready to Market), a spodziewana premiera ma nastąpić latem 2014 r. Gigant z Redmond pracuje także nad kolejną edycją swojego oprogramowania biurowego. Office 2015 posiada już rzekomo status alpha. 

Reklama

W najbliższej przyszłości można się również spodziewać aktualizacji popularnych aplikacji Microsoftu - OneDrive, Cortany, Windows Defender oraz ogólnie interfejsu Modern.

Oczywiście te informacje nie zostały potwierdzone przez Microsoft i nie mamy stuprocentowej pewności, że są prawdziwe.

Źródło informacji

instalki.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy