Zoom - dobra wiadomość dla niektórych użytkowników

Popularny komunikator ogłosił na Twitterze, że z okazji nadchodzącego święta Dziękczynienia, usunie on 40-minutowy limit spotkań dla niezasubskrybowanych użytkowników.

Jakiś czas temu aplikacja do wideorozmów Zoom zdecydowała się wprowadzić ograniczenia dla osób korzystającej z jej darmowej wersji. Wprowadzone limity dotyczyły przede wszystkim zawężonego czasu na jedno spotkanie, wynoszącego 40 minut na daną sesję.

Ze względu na nadchodzące święto Dziękczynienia, Zoom postanowił jednak zrezygnować z tego rodzaju ograniczeń. O fakcie poinformował za pomocą platformy Twitter, gdzie podkreślił, że limity nie będą obowiązywały przez 24h od dnia 26 listopada do 27 listopada.

Zoom, aplikacja do wideorozmów, zdalnego nauczania i pracy z domu, stała się jedną z najczęściej używanych aplikacji. Wszystko za sprawą wybuchu epidemii koronawirusa, która zmusiła wiele osób do pozostania w domach. Wiele szkół, uczelni, a nawet firm musiało jak najszybciej przerzucić się na pracę zdalną, a tym samym rozpoczęło się poszukiwanie najkorzystniejszego rozwiązania, umożliwiającego łatwy kontakt. 

Reklama
INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: zoom | komunikator
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama