Kompaktowy miniblender Philips

Nowy miniblender Philips umożliwia przygotowywanie rozmaitych koktajli, które można zblendować w kielichu lub w wygodny sposób bezpośrednio w bidonie, by zabrać ze sobą i wypić w dowolnym miejscu.

Warzywne, owocowe lub mleczne koktajle są świetnym pomysłem na przekąskę, śniadanie lub drugie śniadanie. Każdy, kto lubi przygotowywać małe porcje koktajli i zabierać je ze sobą np. do pracy, powinni wypróbować nowy miniblender Philips HR2875, który posiada w zestawie bidony. Jest to o tyle wygodne, że koktajl można blendować bezpośrednio w bidonie.

W zestawie znajduje się kielich oraz dwa bidony w różnych kolorach o pojemności 0,6 l. Oznacza to także, że domownicy mogą przygotowywać swoje ulubione koktajle bez konieczności każdorazowego mycia kielicha. Butelki można również wykorzystać do przechowywania na później w lodówce.

Reklama

Bledner HR2875 można wykorzystać nie tylko do przygotowywania koktajli, ale też zup kremów, past, sosów i dipów. Moc urządzenia to 350 W jest dla takich zastosowań zdecydowanie wystarczająca.

Miniblender jest też łatwy w myciu. Wzmocniony dzbanek blendera oraz bidony są nietłukące i gwarantują długie użytkowanie. Korpus miniblendera z wysokiej jakości chromowanym wykończeniem doskonale wygląda na kuchennym blacie i przede wszystkim nie zajmuje dużo miejsca. Dodatkowo schowek na przewód ułatwia przechowywanie przewodu blendera i pozwala zachować porządek w kuchni.

Rekomendowana cena miniblendera Philips HR2875 wynosi 249 zł.

INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: sprzęt AGD

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy