IFA 2018: Fresh ‘n Rebel Clam – stylowe słuchawki z ACN

Holenderska marka Fresh ‘n Rebel, specjalizująca się w stylowych słuchawkach, głośnikach i powerbankach, planuje wprowadzić na europejski rynek nowe, bezprzewodowe słuchawki Clam. Mieliśmy się szansę im przyjrzeć na targach IFA w Berlinie.

Clam pojawią się na rynku w czterech kolorach - różowy, szarym i w dwóch odcieniach niebieskiego. W zestawie znajdziemy kabel (jeśli nie chcemy korzystać z technologii Bluetooth) i stylową torbę na słuchawki.

Słuchawki rzeczywiście prezentują się na pierwszy rzut oka całkiem dobrze, mają wygodne poduszeczki i równie wygodny pałąk. Fresh ‘n Rebel nie ukrywa, że design i komfort użytkowania jest dla nich kluczowy.

A co z jakością audio? Clam korzysta z technologii ANC (Active Noice Cancelling), czyli rozwiązania cyfrowo wyciszającego dźwięk z zewnątrz. Po kilkunastu minutach słuchania, można stwierdzić, że ANC w sprzęcie Fresh ‘n Rebel działa tak samo, jak w innych słuchawkach ze średniej półki.

Reklama

Producent twierdzi, że słuchawki będą działały 35 godziny (bez korzystania z ANC) i około 30 godzin z włączonym ANC.

Clam Fresh ‘n Rebel ma trafić w krajów europejskich, w tym do Polski, "w najbliższych tygodniach". Sugerowana cena? Około 150 euro, czyli około 645 zł.

 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Fresh ‘n Rebel | IFA 2018

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy