Na Księżycu znaleziono kolejną "bazę obcych"

Należący do NASA satelita Lunar Reconnaissance Orbiter okrąża Księżyc już od 8 lat. W tym czasie zebrał wiele danych i wykonał ogromną liczbę zdjęć powierzchni Srebrnego Globu. Część z nich została upubliczniona. Na jednym z nadesłanych obrazów tzw. "wirtualni archeolodzy" wypatrzyli coś, co wygląda jak baza zbudowana przez inteligentne istoty.

Eksperci z grupy SecureTeam10 twierdzą, że znaleźli na zdjęciach Księżyca bazę obcych. Uważają, że nie jest to na pewno formacja naturalna. Jako dowód pokazują zdjęcia, do których znalezienia użyli narzędzia Google Moon. Jest ono dość podobne w obsłudze do Google Earth, ale daje możliwość eksploracji zbioru dostępnych zdjęć Księżyca.

Dzięki niemu odkryto coś, co wygląda jak telekomunikacyjna stacja przekaźnikowa, której przecież nie powinno być na powierzchni naszego satelity, bo (przynajmniej oficjalnie) nikt nie zbudował tam takiej instalacji. 

Reklama

Poza tym wskazano na dziwny trójkątny kształt widoczny na innym zdjęciu. Kratery uderzeniowe zwykle nie przyjmują kształtu trójkąta. Zdaniem SecureTeam10 może to świadczyć o sztucznym pochodzeniu takich struktur.

Ufolodzy od dawna uważają, że NASA jest świadoma, że na Księżycu, znajdują się bazy obcych, ale informacja ta jest ukrywana. 

Innemedium.pl
Dowiedz się więcej na temat: Księżyc

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama