Niewyjaśnione

Na zdjęciu satelitarnym Antarktydy dostrzeżono wrak UFO?

Jeden z amatorskich poszukiwaczy anomalii na Antarktydzie natrafił na dość interesujące znalezisko. Jego zdaniem, tajemniczy obiekt zarejestrowany na zdjęciu z 2005 roku jest pojazdem UFO zakopanym w antarktycznym lodzie.

Historia znaleziska jest o tyle ciekawa, że poprzednie zdjęcie z 2004 roku nie odnotowało żadnego obiektu o tym kształcie. Oznacza to, że jego domniemany upadek lub jakiekolwiek inne zdarzenie, stojące za pojawieniem się tego osobliwego kształtu, musiało mieć miejsce w czasie, dzielącym wykonanie obu fotografii. 

Anomalia jest większa niż może się zdawać - ma ok. 16 metrów długości i 3 metrów szerokości. Jeżeli jest to niezidentyfikowany obiekt latający, to jego rozmiary pasują do zeznań wielu osób, które twierdzą, że miały kontakt z UFO.  

Reklama

Znalezisko niewątpliwie rozbudzi zainteresowanie społeczności ufologicznej. Szczególnie, że może być interpretowane jako dowód na istnienie na Antarktydzie ukrytych baz nazistowskich, a sam obiekt przypomina kształtem słynne Haunebu, czyli latający pojazd w kształcie talerza, który Niemcy mieli rzekomo skonstruować podczas II wojny światowej. 
Innemedium.pl
Dowiedz się więcej na temat: UFO
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy