Reklama

Rolnicy. Podlasie: Krowa poszukiwana!

Już w najbliższą niedzielę będziemy mieli okazję zobaczyć najnowszy odcinek serii „Rolnicy. Podlasie”, a w nim jak zawsze nie zabraknie wrażeń. W Plutyczach jedna z krów postanowi uciec gospodarzom, w Pokaniewie powstanie „mrowisko”, a w Bronowie nastąpi przenoszenie silosu. To wszystko tylko w telewizji FOKUS TV.

W 29. odcinku trzeciej serii "Rolników. Podlasie" w mglisty, pogodny poranek Gienek i Jastrząb wyprowadzają krowy na pastwisko. Pierwszy z nich opowiada, że przyzwyczajony jest do wstawania o tak wczesnej porze. Następnie nasi bohaterowie wracają do gospodarstwa, aby nakarmić stada.

Kiedy dołącza do nich Andrzej wracają na pastwisko, aby przegonić krowy do wodopoju. Te nie chcą pić, a w czasie przeganiania jedna ucieka. Rozpoczynają się poszukiwania...

W Pokaniewie Monika z koleżankami przygotowuje "mrowisko" - ciasto o intrygującej nazwie. Opowiada też o podziale prac domowych, który musi się zmienić, ponieważ Tomek doznał kontuzji i nie może niczego dźwigać. Teraz na niej będzie spoczywać ten obowiązek.

Reklama

Do Bronowa zawitał weterynarz, który sprawdza czy klacze są zaźrebione. Trwa również przenoszenie silosu w inne miejsce, gdyż na wcześniejszym zostanie postawiony nowy, większy. Wkrótce zostanie załadowany, a wszystko będzie okraszone żartami Jarka.

Serial "Rolnicy. Podlasie" to niekwestionowany hit stacji FOKUS TV, z sezonu na sezon gromadzący coraz większa widownię. Sezon drugi serialu oglądało średnio 855 tys. widzów. Siedem odcinków zgromadziło przed telewizorami ponadmilionową widownię.

Interia jest patronem medialnym serialu - na stronie rolnicypodlasie.interia.pl znajdziecie odcinki z poprzednich sezonów serialu oraz to, czego widzowie nie zobaczyli w telewizji.

Oglądaj 29. odcinek serialu "Rolnicy. Podlasie" w niedzielę o 20:00 - tylko w telewizji FOKUS TV.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: rolnicy | Podlasie | Rolnicy. Podlasie | fokus tv | emisja | program | nowe odcinki | zwiastun

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy