Rolnicy. Podlasie: Wyprawa dla dobra gołębi

Jak co tydzień zapraszamy was na najnowszy odcinek serii „Rolnicy. Podlasie”. U naszych bohaterów nie zabraknie ciekawych historii, a czasu spędzonego przed telewizorem na pewno nie pożałujecie. Wyprawa ze zbożem dla gołębi, szykowanie konia na wystawę czy montowanie izolatorów - to wszystko już w niedzielę w telewizji FOKUS TV.

W 26. odcinku trzeciej serii "Rolników. Podlasie" Gienek i Jastrząb ruszają na wyprawę z taczką pełną zboża dla gołębi. Po drodze rozmawiają o tych ptakach, a także o rodzinie i potomstwie. Dojście z balastem do celu jest na tyle męczące, że nasi bohaterowie w końcu rezygnują z podróży, a zboże postanawiają dać spotkanym na pobliskim pastwisku koniom.

W Pokaniewie Tomek z pomocnikami grodzi pastwisko dla jałówek. Natomiast Monika ma montować prądowe izolatory, lecz napotyka pewien problem i musi jechać do miasta, by kupić rzeczy, które pomogą go rozwiązać. Po skończonej pracy wszyscy przeganiają stado na pastwisko.

Reklama

Do Jurka z Ciełuszek przyjeżdża z wizytą Maciek. Ma pomóc rolnikowi w naszykowaniu koni na wystawę oraz przygotowaniu letniego pastwiska dla klaczy. U Maćka zjawia się także doktor Agnieszka, która sprawdza, czy klacze są źrebne i czy ciąże rozwijają się prawidłowo.

Serial "Rolnicy. Podlasie" to niekwestionowany hit stacji FOKUS TV, z sezonu na sezon gromadzący coraz większa widownię. Sezon drugi serialu oglądało średnio 855 tys. widzów. Siedem odcinków zgromadziło przed telewizorami ponadmilionową widownię.

Interia jest patronem medialnym serialu - na stronie rolnicypodlasie.interia.pl znajdziecie odcinki z poprzednich sezonów serialu oraz to, czego widzowie nie zobaczyli w telewizji.

Oglądaj 26. odcinek serialu "Rolnicy. Podlasie" w niedzielę o 20:00 - tylko w telewizji FOKUS TV.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: rolnicy | Podlasie | emisja | program
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy