Czytniki linii papilarnych w Galaxy S7 i S7 Edge podatne na zarysowania?

Phone Arena zauważa, że szkło chroniące czytnik linii papilarnych w smartfonach Galaxy S7 oraz S7 Edge jest podatne za zarysowania.

Tym razem informacja nie pochodzi z niewiadomego źródła. Nie jest również "zasłyszana w sieci". Pracownicy serwisu Phone Arena zauważyli, że na przyciskach home ich smartfonów serii Galaxy S7 pojawiła się masa drobnych rysek. Dotyczy to obu modeli - klasycznego i podwójnie zakrzywionego.

Zainteresowani szybko udali się do sieci w poszukiwaniu opinii innych użytkowników i okazało się, że nie tylko ich urządzenia mają z tym problem. Wiele wskazuje na to, że Samsung nie zadbał odpowiednio o ochronę tego delikatnego i dość istotnego elementu. Tym bardziej, że otaczające go szkło jest w idealnym stanie - czytamy na łamach Phone Areny.

Reklama

Serwis nie omieszkał również przyjrzeć się stanowi czytników w innych popularnych smartfonach. Okazało się, że problem dotyczy wyłącznie Samsunga. Ciekawe, czy duże nagromadzenie takich rysek nie zacznie negatywnie wpływać na działanie czytnika.

Czy zauważyliście to samo w swoich smartfonach Galaxy S7 lub S7 Edge?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Samsung Galaxy S
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy