Realme przygotowuje smartfona z procesorem Snapdragon 888

Realme przygotowuje smartfona GT 5G z najnowszym procesorem firmy Qualcomm. Poznaliśmy datę premiery.

Realme zaprezentuje smartfona GT 5G już podczas specjalnego wydarzenia, które odbędzie się w Chinach 4 marca bieżącego roku. Firma potwierdziła, że model GT 5G będzie zasilany przez procesor Qualcomm Snapdragon 888, jednak Chińczycy nie zdradzili żadnych innych, oficjalnych szczegółów na temat tego sprzętu.

Realme GT 5G został ostatnio zauważony w bazie TENAA ujawniając posiadanie wyświetlacza z dziurkami oraz potrójną konfigurację aparatu fotograficznego na tylnej obudowie. Realme GT5 5G jest prawdopodobnie detaliczną nazwą Realme Race i będzie wyposażony w interfejs Realme UI 2.0 oparty na Androidzie 11. Oprócz tego możemy spodziewać się także 12 GB pamięci RAM oraz 256 GB pamięci na dane użytkownika.

Reklama

Obecnie nie wiadomo nic więcej na temat specyfikacji samego sprzętu, ale przecieki donoszą o szybkim ładowaniu UltraDart 125W oraz ekranie odświeżającym obraz z częstotliwością 120Hz.

Premiera odbędzie się już niebawem. Na niej dowiemy się także, na które rynki zostanie wprowadzony nowy smartfon chińskiego producenta.  

Zobacz nowe artykuły w promocyjnych cenach na ding.pl

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Realme | Qualcomm Snapdragon
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy