Złote iPhone'y dla piłkarzy Liverpoolu

Triumf w Lidze Mistrzów to wydarzenie jedyne w swoim rodzaju. Sukces sportowy często wiąże się jednak także z przyziemnymi gratyfikacjami.

Liverpool FC w spektakularny sposób zdobył na początku czerwca Ligę Mistrzów i zdecydowanie był najlepszą drużyną tych rozgrywek w sezonie 2018/19. Mimo iż mecz finałowy z Tottenhamem nie zachwycił, to o drodze The Reds do niego prowadzącej kibice będą pamiętać latami (zwłaszcza spektakularnym comebacku z Barceloną).

Piłkarze Liverpoolu otrzymali co prawda odpowiednie premie za wygranie rozgrywek, ale to nie wszystko. Firma iDesignGold postanowiła dodatkowo nagrodzić ich iPhone'ami X zamkniętymi w złotych obudowach. Na każdej z nich zostało wygrawerowane nazwisko i numer piłkarza z koszulki, do którego trafia, więc to produkt w pełni spersonalizowany. Nie zabrakło także logo Ligi Mistrzów i finału w Madrycie.

Reklama

Złote iPhone'y otrzymało 27 piłkarzy The Reds oraz trener Jurgen Klopp. Obudowy wszystkich smartfonów zostały wykonane z 24-karatowego złota.

Firma iDesignGold często współpracuje ze sportowcami, którzy chętnie chwalą się posiadanymi produktami w mediach społecznościowych.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: iPhone
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy