Złoty iPhone 6 już w przedsprzedaży

iPhone 6 tak na dobrą sprawę nie został jeszcze nawet oficjalnie zapowiedziany, ale nie przeszkadza to zewnętrznym firmom w rozkręcaniu biznesów wokół niego. Ciekawą ofertę ma dla nas Brikk.

Firma ma w swojej ofercie smartfony, tablety i inne urządzenia mobilne zamknięte w luksusowych obudowach, do wykonania których zatrudnieni przez nią projektanci wykorzystują metale oraz kamienie szlachetne. W jej portfolio znajdziemy już takie modele jak iPhone 5s, iPad mini, iPad Air, Galaxy Note 3, Galaxy Gear oraz HTC One (M8). Teraz zostało ono rozszerzone o iPhone'a 6. 

Nieistniejącego jeszcze smartfona Apple można już zamówić w przedsprzedaży i to aż w 14 wariantach, które różnią się od siebie odcieniem złota i platyny oraz obecnością lub nieobecnością wysadzanego diamentami logo nadgryzionego jabłka. Najtańszy wariant z obudową pokrytą 24-karatowym złotem kosztuje 4495 dolarów (ok. 14 tys. zł), a najdroższy, który do zaoferowania ma czystą platynę i diamenty wyceniony został na 8795 dolarów (ok. 27 tys. zł). Co ciekawe, wszystkie modele mają 128 GB pamięci wewnętrznej.
 
Zamówienia można składać już, ale wysyłka rozpocznie się 3-4 tygodnie po premierze iPhone'a 6, czyli nie wiadomo, kiedy dokładnie. To jak, zainteresowani?

Reklama

Miron Nurski

komórkomania.pl

Komórkomania.pl
Dowiedz się więcej na temat: iPhone
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama