11 sytuacji, których powinieneś się bać

Nie chodzi o to, żeby zaraz umierać ze strachu, ale zwyczajnie, żeby pewne rzeczy omijać szerokim łukiem. Na wszelki wypadek, bo tak podpowiada rozsądek i instynkt samozachowawczy. Szkoda życia na pierdoły.

1 - Rozmowców, którzy mówią: "powiem, tak"

Człowiek słyszy coś takiego, wypowiedzianego z odpowiednią pauzą po "tak" i zamiera. Teraz się dowie, teraz wszystko się wyjaśni: oto akt strzelisty mądrości i intelektu, który zamknie sporną kwestię.

I co? Zawsze pada zdanie w rodzaju "życie jest pełne barw", czyli banał, truizm i żałoba po chomiku. Szkoda życia.

2 - Ludzi, którzy śledzą karierę Joli Rutowicz

Jeżeli ktoś nie jest z Jolą w pierwszym stopniu pokrewieństwa lub jej byłym lub obecnym kochankiem, to nie ma dla niego żadnego usprawiedliwienia. Szkoda życia.

Reklama

3 - Towarzycha zbyt gościnnego

To ci sami, którzy mówią: "No co, ze mną się nie napijesz?" albo: "Jeden jeszcze nikomu nie zaszkodził", nie przyjmując do wiadomości, że będziesz jechał samochodem. Szkoda życia.

4 - Angażu do "Tańca z gwiazdami"

Szkoda życia na udawane dramaty, łzy, chichoty i słabe żarty. A tańczyć naucz się w jakiejś szkółce, bo to nawet fajne jest.

5 - Dorosłych kobiet, które nie słyszały o antykoncepcji

To są te same, które myślą, że genitalia to nazwa włoskich linii lotniczych. Chleba z tej mąki nie będzie. Szkoda życia.

6 - Polityków, którzy mówią o miłości

Od tego człowiek ma mamę, żonę, dziewczynę lub dzieci i na nie naprawdę warto głosować z miłością.

Na całą resztę szkoda życia. Poza tym politycy nie mają nas kochać, tylko mądrze i odpowiedzialnie organizować życie nasze i Rzeczypospolitej.

7 - Facetów mających się za nieomylnych

Tacy nigdy nie odpuszczają. Nawet na swoim nagrobku każą wyryć: "A nie mówiłem wam, że jestem chory?!". Nie przekonasz ich, nie przegadasz, pozostaje dobić szpadlem i zakopać w ogródku. Odpuść sobie, bo cię skarzą za niewinność. Szkoda życia.

8 - Szemranych gości proponujących świetny interes

Wszystko jedno, czy z Nigerii, czy z Togo, czy z Włocławka. Wybrali właśnie ciebie, bo sądzą, że jesteś jeleniem. Sam wymyśl i załóż biznes - na dziwne i podejrzanie proste pomysły szkoda życia.

9 - Drażnienia niedźwiedzia grizzly

Szczególnie na jego terytorium. Jest od ciebie większy, chodzi też przynajmniej 4 wagi wyżej, szybciej pływa, szybciej biega, szybciej wspina się na drzewa i ma mordę jak 42-calowy telewizor. Aha, i jeszcze jeden drobiazg - grizzly to drapieżnik.

W tym przypadku naprawdę szkoda życia.

10 - Patrzenia w lustro dłużęj niż piętnaście minut dziennie

Tyle, plus minus, zabiera golenie, wtarcie kremu pod opuchnięte oczy, użycie wody kolońskiej, kilkakrotne przyczesanie się, sprawdzenie węzła krawatu i ogólny rzut oka na sylwetkę. Szkoda życia na bycie produktem jacykopodobnym.

11 - Randek ze złymi kobietami

Umawiaj się z dobrymi. Nie rozumiesz, na czym polega różnica? To się naucz na pamięć, bo szkoda życia.

Men's Health
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy