Jaki wybrać podkoszulek

Na niektóre okazje jest zbyt swobodny. Ale na co dzień nic nie stoi na przeszkodzie, by go założyć. Musisz jednak wiedzieć, w jaki się ubrać, aby ona chciała go z ciebie zdjąć.

Każdy fason powinien odpowiadać twojemu indywidualnemu stylowi. Musi być widać, że dobrze się w nim czujesz. Ale koszulki polo z kołnierzykiem zapiętym na wszystkie guziki lepiej zostaw na spotkania z mamą.

Rozmiar ma znaczenie

Nie jest bez znaczenia, czy koszulka jest w rozmiarze XXXL i dosięga Ci kolan, czy jest przykrótka i odsłania pępek. Ważne, żeby była w odpowiednim rozmiarze. W bardzo obcisłym T-shircie twoje mięśnie będą wyglądać lepiej, podwinięte rękawki powiększą optycznie obwód bicepsa i zwrócą uwagę na jego kształt,

Reklama

a dekolt w szpic sprawi, że tułów wyda się lepiej zbudowany. Dla kobiet jednak bardziej liczy się naturalność.

Nadmiernie wyeksponowana muskulatura może sugerować, że dla faceta nie ma większego powodu do dumy niż jego mięśnie, a ulubionym miejscem, w którym spędza każdą wolną chwilę, jest siłownia. Tego nie lubią.

Plamy z oleju napędowego

Macho na motorze z wielką mokrą plamą od potu na plecach podoba się kobietom, ale na plakacie. W realu rękawki obcięte niedbale, jakby je ktoś wyrywał zębami, plamy z benzyny i woń potu po prostu cię zdyskwalifikują. Używanie pralki i żelazka nie jest niczym wstydliwym, a zapach proszku do prania nie jest zastrzeżony jedynie dla świeżo wykrochmalonej pościeli. Czysta, niepognieciona koszulka, bez prujących się nitek czy dziur jest wizytówką mężczyzny, a nie dowodem na przesadną dbałość czy pedantyzm, chociaż dobrze nie przesadzać też w drugą stronę - rękawki nie wymagają prasowania na kant.

A co z twoją ulubioną koszulką z nadrukiem?

Nadruk z marihuaną

Trupia czaszka, liść marihuany, nazwa zespołu metalowego lub, co gorsza, zdjęcie jego członków... To mogło się podobać twoim zbuntowanym koleżankom w ogólniaku. Jeżeli koszulka ma manifestować twoja pasję, lepiej kup sobie taką z napisem "Ratujmy Dolinę Rospudy". Nie ważne, czy jesteś za czy przeciw. Skojarzy się to pozytywnie znacznie większej grupie pań. A o marihuanie możesz jej powiedzieć na trzeciej randce.

Pamiątkowy podkoszulek z akcji sprzątania Tatr może dobrze prezentować się na weekendowym wypadzie czy joggingu. Na co dzień lepiej jednak wybierać uniwersalne paski (byle nie wyglądały jak na piżamie) lub drobne aplikacje. Ostrożnie też z koszulkami z nadrukiem, który tobie wydaje się super zabawny. Komiksy, znaki drogowe z zabawnym podpisem, wariacje na temat piwa i seksu nie wszystkich śmieszą tak bardzo, jak ciebie. Gdy powiesz coś nie tak, możesz szybko zatrzeć złe wrażenie inną historyjką. A koszulkę trudno zmienić na mieście na bardziej odpowiednią do sytuacji.

Logo firmy farmaceutycznej

Jeżeli koszulka ma widoczne logo to lepiej, jeżeli jest to logo firmy, która wyprodukowała tę koszulkę, niż znaczek firmy farmaceutycznej, która rozdaje takie w promocji jako dodatek do trzech butelek szamponu przeciwłupieżowego albo dużego opakowania leku na niestrawność. Znak firmowy sam w sobie nie jest niczym złym pod warunkiem, że nie jest odblaskowy, rozciągnięty na całe plecy i powtórzony na obu rękawach. Chyba, że z przywiązania do marki postanowiłeś zostać żywą reklamą.

Ewa Pawełczyk

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy