Zmuszali do seksu nastolatki

Nad tą sprawą policjanci z CBŚ pracowali od kilku miesięcy. W ich ręce wpadło ośmiu bandytów, którzy zmuszali do prostytucji między innymi... gimnazjalistki.

Śledztwo zaczęło się w sierpniu 2007 r., kiedy to w jednej z agencji towarzyskich na Podkarpaciu została zgwałcona kobieta. Jego efektem są zatrzymania, do których doszło w ostatnich dniach na terenach powiatów tarnobrzeskiego i niżańskiego.

Z ustaleń policjantów wynika, że przestępcy sprowadzali do agencji towarzyskich kobiety z Ukrainy i Polski. Oficjalnie poszukiwali dziewczyn do pracy za barem. Kiedy jednak chętne trafiały do klubów, zmuszano je do nierządu. Te kobiety, które protestowały, były odurzane narkotykami, a nawet gwałcone. Wśród skrzywdzonych są również bardzo młode osoby, m.in. uczennice gimnazjów, których przestępcy wyszukiwali na dyskotekach.

Reklama

Bandyci - Polacy i Ukraińcy - to siedmiu mężczyzn i jedna kobieta (choć policja nie wyklucza kolejnych zatrzymań). Kar raczej nie unikną, ale pamiętajmy, że wina nie leży wyłącznie po ich stronie. Bo dla kogoś te nieszczęsne kobiety i dziewczęta uprowadzali...

MO, materiały KGP

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy