Idealny tablet dla graczy ma szanse ujrzeć światło dzienne

Temat tabletów dla graczy wraca jak bumerang. Rynek potrzebuje takiego urządzenia, ale jak na razie nikomu nie udało się odnieść wielkiego sukcesu. Czy Razer to zmieni?

Razer to firma, która zaskarbiła sobie serca komputerowych graczy. Nie bezpodstawnie, gdyż - jak wiadomo - produkują świetne akcesoria - joysticki, pady, myszki i dedykowane klawiatury. Ba, ostatnio zaprezentowali nawet laptopa dla graczy, który poza swoją kosmiczną ceną prezentował się nadzwyczaj dobrze. Teraz firma bierze się za tablet dla graczy, który mam nadzieję zostanie zauważony.

Specyfikacja tabletu nadal może się zmienić, jednak na chwilę obecną prezentuje się bardzo okazale. 10,1-calowy ekran, procesor Intel Core i7 Ivy Bridge oraz dwa kontrolery z boku urządzenia. Kwestia układu GPU nadal nie jest znana, jednak można się domyślać, że Razer postara się i tutaj (stawiałbym na któregoś z nowych GeForce'ów Nviii). Całość będzie działać pod kontrolą systemu... Windows 8. Tworzy to więc z urządzenia komputer PC w postaci tabletu.

To co bardzo spodobało mi się w całej tej sprawie, to podejście do klienta. Razer nie ukrywa niczego, wyciąga rękę do konsumenta i zachęca go, żeby wziął udział w procesie produkcji. Potwierdza to fakt, że w najbliższych dniach na facebooku pojawią się wstępne projekty wyglądu. O tym, który zostanie wcielony w życie zadecydują konsumenci. Razer wie, jaką siłę mają sieci społecznościowe i odpowiednio z nich korzysta.

Reklama

Tomasz Nowak

http://komorkomania.pl

Komórkomania.pl
Dowiedz się więcej na temat: Razer | tablet | Windows
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy