Jaki tablet do 1000 zł warto kupić – trzy najlepsze modele według redakcji

Mimo że tablety nie są aż tak popularne jak smartfony czy laptopy, chętnie z nich korzystamy. Są niewielkie i praktyczne, można je zabrać ze sobą w podróż i wygodnie pracować lub zająć uwagę dziecka. Jeśli interesuje Cię tablet do 1000 zł, przygotowaliśmy poniżej trzy propozycje.

Tablet do 1000 zł, to idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają bardzo wysokich wymagań względem urządzenia i szukają równowagi pomiędzy jakością, a ceną. Sprawdziliśmy, jakie cechy mają poszczególne modele w dostępne w wybranym wariancie cenowym, aby każdy zainteresowany zakupem mógł zorientować się, który tablet spełni jego oczekiwania. Za tysiąc złotych można już kupić zaawansowany tablet - zarówno do pracy, jak i rozrywki multimedialnej. Oto trzy, naszym zdaniem, najlepsze propozycje!

Reklama

Tablet Samsung Galaxy Tab A 10.1" 32 GB - ok. 850 zł

Tablety Samsung charakteryzują się wysoką jakością prezentowanego obrazu z zachowaniem wyjątkowego realizmu. Wybrany przez nas model ma 10.1-calowy ekran WUXGA, dzięki któremu oglądanie filmów czy bajek, a także granie to prawdziwa frajda. Można też połączyć urządzenie z telewizorem za pomocą Wi-Fi - wtedy oglądanie zdjęć czy filmów będzie jeszcze wygodniejsze.

Jego zalety to również mocny procesor, 32 GB pamięci wbudowanej i dobry aparat z jasnym obiektywem f/1.9. Użytkownicy chwalą też dostępne tryby HDR i Pro, dzięki którym można wykonywać niemal artystyczne fotografie. Ciekawa jest też funkcja Dziecko 4.0, dzięki której maluch może bawić się np. tablicami do rysowania.

Tablet Kruger&Matz 2w1 Edge 1086 10.1" – ok. 850 zł

W digitalowym świecie warto zwrócić uwagę także na model Kruger&Matz. To dobra propozycja dla zwolenników systemu Windows 10. Jeśli interesuje Was tablet do 1000 zł działający w tej technologii i generujący dobrą jakość obrazu, weźcie go pod uwagę. Co oferuje?

Do Waszej dyspozycji będzie ekran 10.1, 32 GB pamięci wewnętrznej oraz 2 GB pamięci RAM. Jeśli nie wiesz, czy kupić laptop, bo ciągle oglądasz też tablety, ten model będzie odpowiedni, ponieważ można go dopasować do swoich potrzeb. Na komfort podczas pracy, przeglądania Internetu, korzystania z poczty, używania aplikacji oraz gier ma wpływ także klawiatura, która wchodzi w skład zestawu.

Tablet Huawei MediaPad T3 10 9.6" - ok. 970 zł

Kolejny mocny kandydat to model Huaweia, który wyróżnia się wydajnym procesorem i systemem operacyjnym EMUI 5.1. Jest szybki, pracuje się na nim płynnie, a obsługa jest niezwykle intuicyjna. Co ciekawe, dodatkowo został wyposażony w Androida 7.0.

Tablet posiada 9.6-calowy ekran o wysokiej rozdzielczości, który gwarantuje wysoki komfort użytkowania urządzenia. Co ważne, tablet jest przyjazny oczom - część niebieskiego światła ulega odfiltrowaniu, dzięki czemu oczy mniej się męczą.

materiały prasowe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama