Microsoft Surface Pro w Niemczech od 809 euro

W ofercie niemieckiego sklepu Notebook.de pojawił się Surface Pro. Urządzenie dostępne jest w przedsprzedaży w dwóch wersjach pojemnościowych: 64 GB za 809 euro oraz 128 GB za 909 euro. Wysyłka modelu przewidziana jest w ciągu miesiąca (3-4 tygodnie).

Podane ceny brzmią bardzo prawdopodobnie, aczkolwiek wciąż nie zostały potwierdzone przez najbardziej zainteresowanego - koncern z Redmond. Miejmy nadzieję, że Microsoft niebawem je ujawni. Tym bardziej, że nadchodzi najgorętszy okres roku - święta - i związany z nim szał zakupowy. To idealny czas na wprowadzenie do sprzedaży flagowego urządzenia.

Microsoft Surface Pro pracuje pod kontrolą Windows 8, ale nie jest to jedyna różnica w stosunku do modelu Surface RT. Produkt może się pochwalić przede wszystkim ekranem 10,6 cali o wyższej rozdzielczości - 1920 x 1080 pikseli (zamiast 1366 x 768 pikseli), procesorem Intel Core i5, większą przestrzenią dyskową - 64 GB, 128 GB (zamiast 32 GB i 64 GB) oraz 4 GB RAM (w przeciwieństwie do 2 GB w Surface RT).

Reklama

Źródło informacji

tabletowo.pl
Dowiedz się więcej na temat: Windows | Microsoft | Microsoft Surface | tablet
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama