Najdziwniejszy tablet na świecie zasilany bateriami typu „paluszki”

Rynek urządzeń mobilnych jest obecnie bardzo nasycony tabletami. Wiele różnego rodzaju firm konkuruje ze sobą w szczególności w segmencie budżetowym, który został zalany tanimi produktami.

Z ich wyglądem, użytecznością i trwałością bywa różnie, jednak wiele osób potrzebuje tego typu sprzętu jedynie do przeglądania internetu i nie zwraca uwagi na tego typu detale. Zazwyczaj mamy do czynienia z taflą szkła i plastikiem bądź aluminium. Budżetowe wersje, nie wyglądają zbyt okazale i nie działają najlepiej. Jednak to nic w porównaniu do tego, co prezentują zdjęcia urządzenia zawarte w artykule.
 
Tablet nazywa się Esinomed Infoview Medical Tablet Computer. Nie wygląda on jakoś "szałowo", ale jego przeznaczenie jest inne (niż w przypadku standardowych produktów tego typu). Urządzenie służy do pracy w szpitalu i ma pokazywać dane medyczne. Jeżeli przyjrzymy mu się bardziej i spojrzymy na jego tył i wnętrze, to będziemy zaskoczeni. Tablet wygląda jak prototyp. Jego obudowa jest gruba, a wnętrze niezwykle bogate. Ponadto zasilany jest bateriami AA ("paluszkami"), co stanowi bardzo nietypowe rozwiązanie. Warto również dodać, że na świecie istnieje aż 11 egzemplarzy tego urządzenia.

Adam Lulek

Reklama

Źródło informacji

android.com.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy