Ogromny tablet od Microsoftu

Coraz większymi krokami zbliża się rynek Microsoft Surface. Okazuje się jednak, że Microsoft w tym temacie nie powiedziało ostatniego słowa. Do tej pory tablety kojarzone były z urządzeniami przenośnymi, które można było zabrać choćby do plecaka. Wkrótce jednak może się to zmienić, gdyż twórcy Windowsa planują wydać tablet o znacznie większych rozmiarach, niż te obecne dotąd na rynku.

Na dzień dzisiejszy wiadomo o urządzeniu tyle, że wyposażony będzie w ekran o przekątnej 27 cali i skierowany będzie bardziej do projektantów i firm, niż przeciętnych użytkowników. To jednak nie wszystko, bowiem w planach Microsoft ma także tablet o przekątnej aż 82 cali. Póki co nie przedstawiono ani nazwy, ani też orientacyjnej daty premiery. Możecie jednak zobaczyć prezentację tego cacka poniżej. Czy w dobie panowania mniejszych tabletów jest miejsce na tego typu sprzęt?

Biorąc pod uwagę, że na rynku nie ma jeszcze tego typu urządzeń, nie wykluczone jest, że Microsoft skutecznie zapełni lukę w tym temacie. Jeśli tylko specjaliści od marketingu będą potrafili umiejętnie przedstawić zastosowanie tak dużych urządzeń klientom, to bardzo możliwe, że mają realną szansę zarobić na tym sporo.

Reklama

Źródło informacji

instalki.pl
Dowiedz się więcej na temat: Microsoft Surface | Microsoft | tablet
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama