Praktyczne prezenty dla osoby, która ma już wszystko

Niektórym osobom bardzo ciężko jest kupić prezent – wydaje nam się, że dom mają przepełniony najróżniejszymi gadżetami i nie potrzebują już niczego więcej. Jak obdarować taką osobę? Z pewnością brakuje jej któregoś z tych urządzeń.

Codziennie świeży sok

Wyciskarka do owoców nie stanowi kolejnego sprzętu kuchennego, który będzie wyciągany jedynie od święta. To urządzenie, bez którego ciężko się obyć zwolennikom zdrowego odżywania. Jeśli chcemy sprawić prezent osobie, która dba o sylwetkę, a w jej menu nie brakuje owoców i warzyw, z pewnością ucieszy ją taki prezent. Wyciskarka bez problemu radzi sobie nawet z twardą marchewką czy burakiem. Warto zwrócić uwagę na to, czy urządzenie ma wymienne sitka umożliwiające przygotowywanie musów i sorbetów. Ceny wyciskarek do owoców można porównać tutaj.

Cenę wyciskarku KUVINGS EVO820 Plus Szary sprawdzisz tutaj

Lśniąca podłoga

Myjka wysokociśnieniowa przyda się w każdym domu. Takie urządzenie umyje nie tylko kafelki, ale również elewację czy podjazd. Myjka marki Karcher, wiodącego producenta tego typu sprzętów, wyposażona jest lancę, która pozwala dotrzeć do powierzchni znajdujących się wyżej, ale ma także przystawkę do czyszczenia podłóg. Urządzenie wypuszcza wodę pod wysokim ciśnieniem (nawet 145 b) i podgrzewa ją do 40 stopni Celsjusza, dzięki czemu sprzątanie nie sprawia żadnych trudności. Myjkę wysokociśnieniową kupimy już za 1349 zł.

Karcher K5 Full Control Home 1.324-503.0. Zobacz, gdzie kupić taki sprzęt 

Prezent dla mieszczuchów

Hulajnogi elektryczne sprawiają nam mnóstwo radości. Mieszkańcy miast chętnie je wypożyczają, by w szybkim czasie i z wiatrem we włosach dotrzeć w wybrane miejsce, ale również dla zabawy - w końcu jazda na niej jest czystą przyjemnością. Hulajnoga Xiaomi Mi Electric Scooter 1S rozwija prędkości do 25 km/h, a w pełni naładowana bateria zapewni przejazd do około 30 km. Taki prezent z pewnością zachwyci obdarowanego. Ceny hulajnogi w różnych sklepach można porównać tutaj.

Xiaomi Mi Electric Scooter 1S (FBC4019GL). Porównaj jej ceny w różnych sklepach

Czysta tapicerka

Kolejnym praktycznym prezentem dla gadżeciarza jest urządzenie sprzątające do odkurzania powierzchni tekstylnych: wykładzin, dywanów i tapicerek. Dogłębnie czyści, usuwając nie tylko zabrudzenia, kurz i sierść zwierząt, ale również nieprzyjemne zapachy. Urządzenie czyści na mokro - wyposażone jest w zbiornik, do którego nalewa się wodę - ale powierzchnia pozostaje ledwie wilgotna. Cenę takiego sprzętu można sprawdzić w tym miejscu.

Karcher Puzzi 8/1 C 1.100-225.0. Sprawdź cenę urządzenia

Szybkie i ekologiczne sprzątanie

Sprzątanie przy pomocy mopa parowego i parownicy nie wymaga użycia środków chemicznych, a do tego minimalizuje zużycie wody. Brud zmywamy jedynie gorącą parą wypuszczaną pod wysokim ciśnieniem. Urządzenie działa niezwykle skutecznie i zabija większość drobnoustrojów. Na dyszę nakłada się ściereczkę myjącą z mikrofibry, którą ścieramy zabrudzenia i resztki wody. Parownica idealnie sprawdza się przy czyszczeniu powierzchni wodoodpornych: do mycia kafelek, kabin prysznicowych, luster, okien czy piekarnika. Świetnie radzi sobie także z zabrudzeniami na fugach. Cenę takiego urządzenia możemy sprawdzić tutaj.

Karcher SC 2 Easyfix 1.512-050.0. Porównaj ceny urządzenia w sklepach online

 

W artykule znajdują się linki afiliacyjne, które pomogą Ci się zapoznać z ofertami na konkretne produkty. Klikając, nie ponosisz żadnych kosztów.