Reklama

Michał Karmowski: Od nastolatka z marzeniami do Mistrza Polski

Michał Karmowski jest wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski w kulturystyce. Teraz będziemy mogli poznać go z zupełnie innej strony, bowiem w nowym serialu paradokumentalnym "Demaskator. Poza prawem", emitowanym na kanale NOWA TV, wcieli się w główną postać. W rozmowie z nami opowiada między innymi o swojej ścieżce zawodowej, serialu i dzieciństwie.

"Na casting do 'Demaskatora' trafiłem zupełnie przez przypadek. Jechałem na plan innego serialu, byłem akurat we Wrocławiu, gdzie kręciliśmy sceny. Miałem bardzo mało czasu, prosto z planu poszedłem na casting. Szybko musiałem nauczyć się trzech stron tekstu. Reżyser, Piotr Sarzyński, powiedział mi, że scenariusz jest poglądowy i szukają kogoś, kto zbuduje postać. Po castingu zapomniałem o sprawie, jednak po kilku miesiącach dostałem telefon z zaproszeniem do głównej roli" - mówi w rozmowie z Interią Michał Karmowski.

Internauci kojarzą go głównie z licznych osiągnięć sportowych, bowiem od 2009 roku był kilkukrotnym Mistrzem Polski w kulturystyce. 

Reklama

Jego konto na Instagramie, na którym publikuje treści sportowe i motywacyjne, obserwuje 220 tys. użytkowników. Tym razem fani będą mieli okazję poznać go z zupełnie innej strony. Już od 10 kwietnia w każdą sobotę i niedzielę o godzinie 20:15 na kanale NOVA TV transmitowany będzie paradokumentalny serial "Demaskator. Poza prawem", w którym Michał zagra główną postać Adama Szweda, czyli gospodarza programu. Będzie otrzymywał od pokrzywdzonych przez oszustów zgłoszenia, a następnie prezentował sprawę i kulisy oszustwa widzom. 

Serial ma na celu uświadomić, jakie zagrożenia mogą czyhać ze strony drobnych przestępców i oszustów oraz pokazać, jak przed takimi sytuacjami się bronić.

Zobacz wywiad z Michałem Karmowskim:

Mówili, że bez predyspozycji niczego nie osiągnie

"Jako nastolatek byłem gnębiony przez kolegów z postawnymi sylwetkami. Doszło do mnie, że jeśli zbuduję trochę masy mięśniowej, to wzrośnie moja pewność siebie i tak łatwo im się nie poddam" - mówi Michał Karmowski. Tak zaczęła się jego miłość do sportu, choć na początku słyszał, że nie ma predyspozycji, by zostać zawodowym kulturystą. W wywiadzie dla Interii zdradza, jaka była jego droga od wątłego chłopaka z marzeniami do Mistrza Polski w kulturystyce oraz jak przezwyciężał trudności. Wspomina też swoje niełatwe dzieciństwo i opowiada, jak wpłynęło na jego dalsze losy, a także ujawnia kulisy powstawania serialu "Demaskator. Poza prawem"

***
Nie czekaj do ostatniej chwili, pobierz za darmo program PIT 2020 lub rozlicz się online już teraz!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama