Nic do zgłoszenia: Nagranie z przeszukania tylko w Interii!

W drugim odcinku serii „Nic do zgłoszenia” Discovery Channel zabiera widzów na przejście graniczne w Dorohusku, gdzie służbę pełni funkcjonariuszka Jagoda. Do kontroli wytypowała parę jadącą na zakupy do Polski.

W samochodzie znajduje dużą siatkę mandarynek. Niestety, w wyniku niedawnej zmiany przepisów Unii Europejskiej do krajów członkowskich nie można wwozić praktycznie żadnych owoców i warzyw. Ale czy to jedyna niedozwolona rzecz, którą mają podróżni?

Jagoda wyczuwa, że zakamarki pojazdu mogą kryć bardziej podejrzane towary i wysyła je na kontrolę szczegółową. Nagranie z tego przeszukania tylko w Interii! W najbliższym epizodzie programu odwiedzimy także przejście graniczne w Korczowej, gdzie Tomek i Mateusz na nocnej zmianie wezmą pod lupę busa przewożącego zabawki.

Natomiast w Gdańsku Dział Morski Zwalczania Przestępczości sprawdza kontener, którego zawartość nie zgadza się z tym, co zostało przedstawione w dokumentach.

Co znajdą funkcjonariusze KAS? Drugi odcinek nowego sezonu „Nic do zgłoszenia” już 5 maja o godzinie 21:00 na antenie Discovery Channel!
materiały prasowe