Puma NYY NYK Pack: Nowojorskie inspiracje

​Globalna marka PUMA prezentuje NYY NYK Pack - dwa zestawy modeli z serii Trinomic czerpiące inspiracje z serca i duszy amerykańskich sportów zespołowych - drużyn New York Yankees i New York Knicks. PUMA oddaje hołd obu ekipom i docenia wpływ jaki miały na świat sportu poprzez dwie słynne już kolorystyki zaprezentowane na archiwalnych biegowych modelach R698 i Blaze of Glory.

NYY NYK Pack dzieli się na dwie części - New York Yankees oraz New York Knicks, dwie ikoniczne drużyny reprezentujące baseball i koszykówkę, sporty którymi pasjonuje się cały Nowy Jork.

Yankees od lat związani z dzielnicą Bronx rozpoznawalni są dzięki swoim flagowym barwom - mieszance granatu, bieli i szarego. Z kolei Knicks, drużyna z serca Manhattanu słynie z pomarańczowo-niebieskich strojów.

Barwy wspomnianych klubów odwzorowano na modelach R698 i Blaze of Glory. W podeszwach obu z nich znajduje się system Trinomic, jedna z najbardziej rozpoznawalnych technologii marki PUMA polegającą na połączeniu neoprenu i sześciokątnych komór amortyzujących przypominających swoją strukturą plaster miodu. Dodatkowe detale tych kultowych modeli podkreślają użyte materiały takie jak mesh, zamsz i skóra.

Reklama

Buty będą dostępne w następujących sklepach:

Run Colors - ul. Piwna 51/53,Warszawa

Worldbox - ul. Nowy Świat 49,  Warszawa

ELEVEN - Wesoła 42, Kielce

Run Colors Stary Browar - Półwiejska 32,  Poznań

Modele dostępne w Polsce:


PUMA Blaze of Glory NYY
Sugerowana Cena Detaliczna: 599zł


PUMA Blaze of Glory NYK
Sugerowana Cena Detaliczna: 599zł

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy