Reklama

Czarny Piątek nadszedł. Ceny szokują!

x-kom szykuje się do Black Friday 2019. Poznaj ofertę promocyjną.

Czarny Piątek. Wielka przedświąteczna wyprzedaż, która w USA stała się wręcz świeckim świętem. W Polsce nie ma aż tak dużego rozmachu, jednak Black Friday ma się nad Wisłą nad wyraz dobrze i wpisuje się w tradycje rodzimego e-commerce. Jednym z najbardziej obleganych tego dnia sklepów jest x-kom, który i w tym roku przygotowuje bogatą ofertę wyprzedażową.

Czarny Piątek w x-kom

W tym roku x-kom organizuje promocję z okazji Czarnego Piątku już po raz siódmy, kontynuując tradycję rozpoczętą w roku 2012. Z roku na rok pula produktów biorących udział w Black Friday zwiększa się, rośnie także zainteresowanie akcją, o czym najdobitniej świadczą problemy z serwerami, z jakimi zmaga się sklep.

Reklama

Tegoroczna oferta pozostaje na razie tajemnicą, ale sklep zapewnia, że będzie największą z dotychczasowych. Wszystkie produkty poznamy w piątek 29 listopada 2019, punktualnie o 4:00. Właśnie wtedy zacznie się Czarny Piątek na x-kom.pl. Wcześniej, bo już o północy, ruszy promocja w aplikacji mobilnej.

Czarny piątek w al.to i combat

Dwa pozostałe sklepy grupy x-kom, czyli al.to (RTV i AGD, zabawki, mama i dziecko) oraz combat.pl (miliataria, survival, outdoor), również organizują promocje z okazji Czarnego Piątku. Szczegóły znajdziecie w poniższych linkach:

Promocje w trzech sklepach pozwalają znaleźć inspirację na prezent dla każdego, niezależnie od zainteresowań, płci i wieku.

Zapraszamy do Czarnego Piątku w grupie x-kom

  • 150 000 + sztuk produktów czeka w promocji
  • 40 000 000 PLN wartość przygotowanych produktów w promocjach
  • ponad 2500 różnych produktów w promocjach
  • rabaty do -96%materiały promocyjne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama