Cyfrowy Polsat walczy z weeb.tv

Google na żądanie Cyfrowego Polsatu blokuje w wynikach wyszukiwania stronę weeb.tv, która nielegalnie rozpowszechnia kanały Grupy Cyfrowy Polsat w czasie rzeczywistym. Blokowanie w wynikach wyszukiwania jest możliwe dzięki amerykańskiej ustawie Digital Millennium Copyright Act, na którą powołuje się Cyfrowy Polsat.


Po wpisaniu w Google takich wyrażeń jak: Polsat JimJam, Polsat Film, Polsat Crime & Investigation, itp. na pierwszej lub kolejnych stronach wyszukiwania u dołu ukazuje się komunikat.

Odpowiadając na zażalenie, które otrzymaliśmy w związku z US Digital Millennium Copyright Act, usunęliśmy 1 rezultat/y/ów wyszukiwania. Jeżeli sobie życzysz możesz przeczytać wspomniane zażalenie, które spowodowało usunięcie rezultatu/ów na stronie ChillingEffects.org.

Z kolei w samej treści zażalenia czytamy m.in.:

Strona rozpowszechnia bez zezwolenia nadania programów telewizyjnych w czasie rzeczywistym m.in. kanały należące do Grupy Cyfrowy Polsat. Informacja o ofercie Cyfrowego Polsatu dostępna jest na stronie
http://cyfrowypolsat.pl.

Przypomnijmy, że legalne internetowe przekazy wybranych kanałów Polsatu można znaleźć tylko w telewizji ipla, która należy do Cyfrowego Polsatu.

Reklama

Źródło informacji

SatKurier
Dowiedz się więcej na temat: Cyfrowy Polsat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy