Internet za darmo na zawsze - oferta poznańskiego operatora

Od 7 czerwca br. w Wielkopolsce operator telekomunikacyjny Inotel nie pobiera już opłat za dostęp do sieci internetowej. Nie jest to promocja, ale zmiana na stałe.

Zdaniem tego operatora, średnie kwoty, jakie trzeba zapłacić w Wielkopolsce, by mieć dostęp do internetu zaczynają się od ok. 40 zł (zwykle w pakiecie z telewizją i telefonem) i potrafią sięgnąć nawet ponad 100 zł na miesiąc. Tymczasem od czerwca 2011 r. Wielkopolanie wcale nie będą musieli płacić za korzystanie z sieci. - Co zrobić, żeby nie płacić za internet? Zamieszkać w Wielkopolsce - mówi z przymrużeniem oka operator.

Internet za Darmo na Zawsze to nowy punkt w ofercie wielkopolskiego Inotela, który pozwoli na uniknięcie comiesięcznych opłat abonamentowych za internet. Do tego umowa na czas nieokreślony gwarantuje możliwość rezygnacji z usługi w każdym momencie, bez żadnych konsekwencji finansowych. - Tylko po co rezygnować, skoro dostajemy coś za darmo? - podkreśla operator.

- Chcemy, by akcja Internet za Darmo na Zawsze stanowiła nie tylko krok do polepszania oferty i jakości świadczonych usług, ale także upowszechniania dostępu do szerokopasmowego Internetu dla wszystkich - dodaje Jacek Augustyniak z firmy Inotel.

Reklama

Z darmowego internetu korzystać można już od wtorku, 7 czerwca br. Oferta przeznaczona jest zarówno dla obecnych, jak i przyszłych klientów - wszystkich tych Wielkopolan, którzy nie są zainteresowani płaceniem za dostęp do sieci internetowej.

Aby skorzystać z darmowego internetu przez cały okres trwania umowy, należy wybrać promocyjny pakiet zawierający: usługę telewizji cyfrowej - pakiet Podstawowy Cyfrowy zawierający 66 kanałów oraz usługę telefonu - pakiet Rozgadany z 200 darmowymi minutami.

Źródło informacji

SatKurier
Dowiedz się więcej na temat: oferta | Internet
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy