Jazda z iPodem

Lubisz słuchać muzyki w samochodzie i masz iPoda? Jeśli tak, warto zainteresować się propozycją firmy Alpine, zestawem muzycznym iDA X305.

iDA-X305 to zestaw muzyczny do samochodu, który umożliwia słuchanie nie tylko radia, ale także ulubionej muzyki zapisanej na iPodzie czy iPhonie. Podłączenie urządzeń Apple do zestawu odbywa się za pomocą kabelka USB. Najważniejsze informacje o aktualnie odtwarzanej muzyce, wraz z okładką płyty wyświetlane są na 2,2 calowym wyświetlaczu Alpine iDA-X305. Opcjonalny moduł KCE-400BT umożliwia dodatkowo korzystanie z iPhone'a w trybie głośnomówiącym, a także zapewnia pełny dostęp do książki telefonicznej telefonu.

Reklama

Alpine iDA-X305 pobiera z iPoda sygnał cyfrowy i konwertuje go na analogowy z wykorzystaniem własnego cyfrowo-analogowego 24 bitowego przetwornika. Jak zapewnia Paweł Martyniuk z firmy iSource, która jest dystrybutorem Alpine, na tym nie kończą się możliwości najnowszego dziecka tego producenta. - iDA-X305 obsługuje także technologię IMPRINT, co pozwala na poprawę jakości dźwięku przez podłączenie procesora PXA-H100, czy wzmacniacza KTP-445 - mówi Paweł Martyniuk.

Alpine iDA-X305 jest już dostępny na polskim rynku. Sugerowana detaliczna cena urządzenia to 1799zł. Polskim dystrybutorem urządzenia jest iSource, wyłączny przedstawiciel firmy Apple w Polsce.

INTERIA.PL/informacje prasowe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama