LED902 – kompaktowy telewizor firmy Manta

Firma Manta Multimedia wprowadził na rynek kolejny model kompaktowego, przenośnego telewizora – LED902.

Ten odbiornik to kolejny model z linii przeznaczonej dla osób, które cenią sobie mobilność. LED902 to rozwiązanie stworzone z myślą o wszystkich, którzy wyjeżdżają z domu, a nie chcą stracić możliwości oglądania telewizji. Czy to wyprawa na wakacje, czy weekendowy wypad na działkę, rozmiary tego telewizora pozwalają zabrać go bez problemu - zawsze i wszędzie. Dzięki wbudowanej baterii nawet brak prądu nie przeszkodzi Ci w obejrzeniu kolejnego odcinka ulubionego serialu.

Wbudowany tuner HD DVB-T umożliwia odbiór sygnału naziemnej telewizji cyfrowej, który wkrótce całkowicie zastąpi stary, analogowy system nadawania. Dziewięciocalowy ekran z podświetleniem LED-owym, o rozdzielczości 800 x 480 pikseli oraz dynamicznym kontraście 1 000 000 : 1,  umożliwia wyświetlanie obrazu w tym kanałów HD (na przykład TVP1 HD, TVP2 HD) w dobrej jakości.

Reklama

LED902 doskonale sprawdzi się również  u wszystkich osób, które żyją w trasie. Zawodowi kierowcy, handlowcy, czy sprzedawcy mogą dzięki niemu mieć dostęp do telewizji bez względu na okoliczności  i miejsce w którym zadecydują się na postój. Dzięki specjalnemu uchwytowi, odbiornik można bez problemu zamocować do przedniej szyby lub deski rozdzielczej, dzięki czemu już nic nie przeszkodzi w oglądaniu ulubionego programu.

Wbudowane w LED902 złącze USB umożliwia odtwarzanie filmów, zdjęć, muzyki z pamięci przenośnych USB (pendrive). Telewizor wyposażony jest ponadto w funkcję PVR dzięki której użytkownik może nagrać swoje ulubione filmy czy audycje telewizyjne na pendrive.

Specyfikacja techniczna Manta LED902 :

·         Cyfrowy szerokoekranowy mini telewizor LED TV 9" DVB-T MPEG4

·         Rozdzielczość 800x480

·         Proporcje ekranu 16:9

·         Kąt widzenia (H/V) 160/150 stopni

·         Kontrast dynamiczny 1000000:1

·         Podświetlenie LED

·         TV system HD DVB-T MPEG4/H.264

·         Pobór mocy max. 10W

·         Wbudowany głośnik

·         Wejście USB

·         Obsługa HD DVB-T PVR

·         Akumulator 1500mA Li-ion

·         Wejście AUX

·         Wyjście słuchawkowe

·         Pilot

·         Wymiary: (Sz/Wys/Gł.) 262x158x24mm

·         Waga: 625 gINTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Manta | telewizor | telewizor lcd
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama