MM-1 stylowe głośniki komputerowe

Bowers & Wilkins odsłania nowe akcesoria dla audiofilów. Na polskim rynku pojawiły się głośniki MM-1, które mają zastąpić tradycyjne głośniki komputerowe.

Do tej pory fani komputerowej rozrywki byli skazani na niski standard dźwięku, generowanego przez słabej jakości głośniki wbudowane w monitor, bądź zewnętrzne, podłączane do karty dźwiękowej.

Sprzętu MM-1 od Bowers & Wilkins nie należy mylić z tradycyjnymi głośnikami komputerowymi. Choć doskonale radzą sobie w tej roli, są czymś znacznie więcej. To profesjonalne głośniki hi-fi, które zmniejszono, by mogły spokojnie zmieścić się na biurku i nie zajmować jego roboczej części.

Stworzone są przez zespół projektantów Native Design, kierowanych przez Mortena Warrena, spod ołówka których pochodzi wielokrotnie nagradzana stacja dokująca Zeppellin.

Reklama

Choć stworzono je z myślą o podłączeniu do Maka lub PC, nie są uzależnione od poziomu jakości oferowanego przez wyjście komputera. Pobierają strumień sygnału audio przez cyfrowe wyjście USB, a następnie konwertują go wewnętrznie na sygnał analogowy.

Sugerowana cena detaliczna brutto głośników B&W MM-1: 1999 zł

INTERIA.PL/informacje prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy