Reklama

Muvo Mini - miniaturowy zestaw muzyczny

Firma Creative stworzyła lekką i małą mini kolumnę bezprzewodową Muvo Mini. Urządzenie waży około 250 gramów i ma długość około 19 cm.

Muvo Mini jest odporny na warunki atmosferyczne, a co za tym idzie, można zabrać go ze sobą na narty lub nad wodę. Mini kolumna oferuje zaskakująco głośny i czysty dźwięk z głębokimi basami. Czas życia akumulatora Muvo Mini to aż 10 godzin, a po wyładowaniu można podładować sprzęt przez port Micro USB.  

Korzystając z zestawu można pochwalić się swoją playlistą - wystarczy, że sparujemy urządzenie mobilne z Muvo Mini poprzez włączoną funkcję NFC lub przez Bluetooth. Kolumna posiada również wbudowane wejście Aux, do podłączania innych analogowych urządzeń.  Creative Muvo Mini ma też wbudowany mikrofon i za pomocą jednego przycisku można przełączyć się z playlisty na rozmowę telefoniczną.  

Reklama

Creative Muvo Mini dostępny będzie w trzech kolorach do wyboru: niebieskim, czerwonym lub białym. Cena urządzenia to 229 zł.

INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Creative MUVO mini | zestaw audio | bluetooth

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama