Reklama

Muzyka bez słuchawek

Słuchanie muzyki w terenie zwykle kojarzy się z używaniem słuchawek. Może już niedługo.

Firma Silicon Valley Global na targach CEBIT zaprezentowało urządzenie TuneBug Shake, który jest następcą TuneBug Vibe. Jego działanie polega na tym, że po podpięciu go za pomocą łącza Bluetooth do odtwarzacza MP3 i przymocowaniu do kasku (używanego przy jeździe rowerem, deską lub snowboardem), zastępuje słuchawki, powodując efekt "otoczenia dźwiękiem".

Jednocześnie producenci zapewniają, że nie traci się przy tym kontaktu z otoczeniem, jak to ma miejsce często w przypadku normalnych słuchawek.

Reklama

Spodziewana data premiery to połowa kwietnia 2010 roku. W przedsprzedaży koszt urządzenia to 120 dolarów. Firma zapowiedziała, że pracuje nad wersją The Quake, która ma współpracować z kaskami motocyklowymi i ujrzeć światło dzienne na przełomie 2010/2011 roku.

Źródło informacji

PC Format

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama