Rolowany telewizor LG trafił do Stanów Zjednoczonych

LG Signature OLED R to pierwszy na świecie telewizor OLED z rolowanym ekranem. Wszystko wskazuje, że już niebawem mieszkańcy USA będą mogli go kupić.

Wiadomością podzielił się serwis HD Guru, którego redaktorzy odkryli specjalny odnośnik na oficjalnej witrynie marki LG. Link oznaczony jako "zapytaj o zakup" bezpośrednio nawiązujący do ekskluzywnego telewizora, prowadził do informacji kontaktowych, lokalnego przedstawiciela handlowego.

Choć na stronie nie ma żadnej wzmianki dotyczącej przewidywanej ceny urządzenia, to w Korei Południowej wyceniono go na 100 milionów KRW, co w przeliczeniu daje kwotę 90 000 USD.

LG Signature OLED R to pierwszy telewizor, który nieużywany, może zostać zrolowany i schowany w niewielkiej czarnej skrzynce. Zwijany ekran ma rewolucyjną konstrukcję, która uwalnia widzów od konieczności ustawiania telewizora na tle ściany i pozwala na swobodne aranżowanie przestrzeni.

Reklama

Co ciekawe urządzenie może zmieniać swój wygląd odpowiednio do jednego z trzech trybów: Full View z całkowicie rozwiniętym ekranem, Line View z częściowo rozwiniętym ekranem oraz Zero View ze zwiniętym ekranem. Dzięki swoim elastycznym możliwościom, OLED LG może być używany na różne sposoby, co jest możliwe dzięki rozwojowi technologii OLED.

Oglądaj najnowsze promocje i planuj zakupy z ding.pl

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: LG | telewizor
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy