Rolowany telewizor LG – znamy ceny w USA

LG Signature OLED R - pierwszy na świecie telewizor OLED z rolowanym ekranem trafił niedawno na rynek amerykański. Choć początkowo cena urządzenia była owiana tajemnicą, dziś już wiadomo ile będzie kosztować.

LG Signature OLED R to pierwszy telewizor, który nieużywany, może zostać zrolowany i schowany w niewielkiej czarnej skrzynce. Zwijany ekran ma rewolucyjną konstrukcję, która uwalnia widzów od konieczności ustawiania telewizora na tle ściany i pozwala na swobodne aranżowanie przestrzeni.

Co ciekawe urządzenie może zmieniać swój wygląd odpowiednio do jednego z trzech trybów: Full View z całkowicie rozwiniętym ekranem, Line View z częściowo rozwiniętym ekranem oraz Zero View ze zwiniętym ekranem. Dzięki swoim elastycznym możliwościom, OLED LG może być używany na różne sposoby, co jest możliwe dzięki rozwojowi technologii OLED.

Reklama

Wszystkie elementy designu urządzenia zostały wykonane z wysokiej jakości tworzyw. Począwszy od obudowy ze szczotkowanego aluminium, po maskownicę głośników z wysokogatunkowej tkaniny wyprodukowanej przez duńską firmę Kvadrat.

Na amerykańskiej stronie producenta telewizora, pojawiła się informacja dotycząca jego ceny. LG Signature OLED R jest już dostępny w zamówieniu, a koszt zakupu urządzenia wynosi równe 100 000 dolarów.

W przeliczeniu na złotówki, to koszt około 386 000 złotych.

Oglądaj najnowsze promocje i planuj zakupy z ding.pl   

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: telewizor | LG | OLED
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama