Sharp CD-DH790 - odtwarzacz kasetowy

Już myśleliśmy, że nikt nie robi zestawów Hi-Fi obsługujących kultowe kasety magnetofonowe...

Japończycy znani są ze swej innowacyjności, ale także przywiązania do tradycji. Najnowsza miniwieża audio Sharp jest z pewnością efektem połączenia tych dwóch "obszarów zainteresowań". Wielu z nas nie wierzyło już, że kiedykolwiek odsłucha nagrania z kaset magnetofonowych na nowoczesnym sprzęcie. Wprowadzając do sprzedaży swoją nowa wieżę audio, Sharp pomaga wrócić do przeszłości, nie zapominając jednocześnie o fanach najnowszych zdobyczy techniki audio!

Nowa miniwieża audio firmy Sharp to połączenie światów muzyki cyfrowej i analogowej. Prawdziwy zestaw typu "wszystko w jednym". Sprzęt z jednej strony obsługuje odtwarzacza iPod/iPod touch, które można dokować w górnej części urządzenia, dalej możemy korzystać także z pamięci USB, płyt CD/CD-MP3 i WMA, magnetofonu kasetowego, odbiornika radiowego z dekoderem RDS oraz wejścia AUX.

Korekcję dźwięku, podobnie jak w sprzęcie Hi-Fi, zapewnia regulacja tonów niskich, wysokich oraz funkcja XBass. Można również użyć equalizera z ustawieniami dostosowanymi do różnego typu muzyki.

Reklama

Cechy:

- Gniazdo do dokowania odtwarzaczy iPod umieszczone u góry, 1-płytowy odtwarzacz CD, odbiornik radiowy, 1-kasetowy magnetofon,

- Całkowita moc wyjściowa 200 W RMS,

- Stacja dokująca iPod/iPod Touch, gniazdo USB, wejście Aux-In,

- Odtwarzanie płyt CD i CD-MP3/WMA,

- Jednokasetowy magnetofon (odtwarzacz),

- Odbiornik radiowy FM/AM z pamięcią 40 stacji i dekoderem RDS,

- Dwudrożne kolumny głośnikowe.

Cena: 800 zł.

INTERIA.PL/informacje prasowe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy