Reklama

Telewizory LG na 2013 - Google TV i sterowanie głosem

Koreański LG planuje na 2013 rok serię dużych telewizorów uzbrojonych w platformę Smart TV Google TV. Pierwsze modele z serii GA6400 zadebiutują podczas targów CES 2013 w Las Vegas.

Premierowe telewizory LG z  Google TV będą mogły pochwalić się przekątną ekranu kolejno 42-, 57-, 50-, 55- i 60-cali. Nowe telewizory będą sprzedawane z pilotem Magic Qwerty Remote, który posiada małą klawiaturę oraz wbudowany mikrofon do wydawania komend głosowych.

Nie zabraknie także platformy grania w chmurze OnLive (dostęp do gier przez internet bez konieczności ich instalowania), setek aplikacji oraz możliwości streamowania filmów. Całość oczywiście wraz z doskonałym ekranem wykorzystującym technologie TruPicture XD. Więcej szczegółów na razie nie zostało podanych - brak informacji obejmuje m.in. cenę, dokładną specyfikację oraz daty premier. Zapewne te informacje poznamy na początku stycznia podczas targów CES.

Reklama


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy