Czym nas zachwycają smartfony 2018?

Każda premiera kolejnej generacji popularnych smartfonów budzi spore emocje. Nie możemy doczekać się premier flagowych modeli takich jak Samsung Galaxy Note9 czy Sony Xperia XZ2 Premium. Niemniej jednak urządzenia z niższej półki cenowej są równie interesujące. Każdy nowy model prezentuje innowacyjne rozwiązania – jakie będą one tym razem? Oto, co nas zachwyciło w smartfonach 2018 roku.

Nowoczesne, szybkie, wydajne, piękne, a do tego robiące świetne zdjęcia i nagrywające filmy w wysokiej jakości - oto topowe modele smartfonów. W tym roku byliśmy świadkami wielu premier, a dopiero co zadebiutował także długo oczekiwany Samsung Galaxy Note9. Każdy nowy model to popis umiejętności danego producenta - sprawdziliśmy możliwości wybranych telefonów.

Wydajność

Trzeba obiektywnie przyznać, że nowe smartfony Galaxy podbijają rynek. Swoich miłośników ma zarówno seria S, jak i Note, czyli biznesowe smartfony z charakterystycznym rysikiem. Obie serie należą zresztą do klasy premium. Samsung Galaxy Note9 jest niezwykle wydajny, gdyż dysponuje baterią 4000 mAh, co przydaje się zarówno w pracy, jak i w codziennej rozrywce.

Reklama

Warto jednak wymienić też inne telefony, które nas nie zawiodą - to m.in. LG G7 ThinQ czy modele Huawei oraz Sony. Wśród najmocniejszych modeli wyróżnia się także OnePlus 6 oraz nowe Galaxy - S9 i S9 Plus. 

Aparat fotograficzny

Smartfon już od dawna nie służy nam tylko do wykonywania połączeń i wysyłania SMS-ów czy MMS-ów. Coraz więcej użytkowników zwraca uwagę także na aparaty fotograficzne i możliwość nagrywania filmów. Producenci wykonali krok milowy i w nowoczesnych telefonach znajdziemy podwójne, a nawet potrójne zestawy!

Do najlepszych telefonów z dobrym aparatem należą np. Galaxy S9+, LG G7 ThinQ, Xiaomi Mi8, ale także nowy Samsung Galaxy Note9. W zasadzie wszystkie czołowe smartfony świetnie sprawdzą się w roli aparatu fotograficznego. Warto wiedzieć, że niektóre modele - np. topowe Huawei - oferują dodatkowo aparaty czarno-białe.

Funkcje oparte na sztucznej inteligencji

Smartfon G7 ThinQ to promowany model LG - wyróżniają go przydatne funkcje oparte na sztucznej inteligencji. Jeśli intrygują Was możliwości nowych technologii, na pewno wzbudzi Wasze zainteresowanie, a nawet wywoła pożądanie! Posiada aparat przedni oraz dwa tylne obiektywy o rozdzielczości 16 MP z funkcjami smart.

Na czym to polega? Otóż rozpoznaje fotografowany obiekt i sam dopasowuje parametry, aby uchwycić najlepszy kadr w jednym z aż 19 specjalnych trybów! Warto dodać, że w zasadzie wszystkie nowoczesne modele korzystają z innowacyjnych rozwiązań - także nowe Galaxy czy Sony.

Nowoczesne smartfony zachwycają też pojemnością, mocnymi procesorami, nowoczesnymi systemami zabezpieczeń, a także starannym wykonaniem oraz designem, który jest równie ważny dla większości użytkowników jak parametry techniczne. 

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: samsung galaxy note 9 | xperia XZ2 | LG | Samsung Galaxy S | Telefon Xiaomi
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy