Must have: najpopularniejsze urządzenia mobilne

Nowoczesne technologie i sprzęty elektroniczne ułatwiają nam pracę i dostarczają rozrywki. Chętnie kupujemy urządzenia przenośne – jak nowy Samsung Galaxy Note czy tablet najnowszej generacji – bo wyróżnia je funkcjonalność i innowacyjne technologie. Korzystamy z nich zarówno w pracy, jak i w czasie wolnym. Oto TOP 3 najbardziej pożądanych urządzeń mobilnych.

Nowoczesny smartwatch, topowy laptop, a może nowy Samsung Galaxy Note? Każdy z nas ma co najmniej kilka urządzeń przenośnych, gdyż ułatwiają nam pracę, pozwalają zaoszczędzić czas i oferują wiele rozbudowanych możliwości. Na jaki sprzęt decydujemy się najczęściej?

Smartfon - mobilny, nowoczesny i praktyczny

Smartfony niemal opanowały nasz świat - korzysta z nich prawie każdy. Stanowią świetne połączenie telefonu i komputera, a ich rozmiar stanowi dodatkowy atut. Nic dziwnego, że to właśnie one zajmują pierwsze miejsce wśród najpopularniejszych urządzeń mobilnych. Użytkownicy nie mogą się doczekać kolejnych premier - do sprzedaży trafił właśnie  Samsung Galaxy Note 9. Cena może nie jest najniższa, ale za tak wysoką jakość nie powinna dziwić...

Reklama

Smartfon oferuje dużo więcej niż tylko podstawowe funkcje telefonu - aparat z podwójną przysłoną, nowy i działający za pośrednictwem Bluetooth rysik S Pen, największy do tej pory wyświetlacz Infinity, a także 128 lub 512 GB (zależnie od wersji) pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia o dodatkowe 512 GB - zyskamy miejsce na jeszcze więcej plików.

Laptop - komputer zawsze pod ręką

Nowe modele telefonów takie jak nowy Samsung Galaxy Note, HTC czy Sony często służą nam jak komputery, lecz mimo to notebooki nadal cieszą się ogromną popularnością i świetnie się sprzedają. Można spakować je do torby i zabrać na wakacje, do domu czy biura. Wybór modeli jest ogromny, a za główne kryterium wyboru można przyjąć m.in. wielkość matrycy, system operacyjny, procesor czy design.

Laptop służy nam głównie do pracy oraz nauki, ale także jest popularnym centrum rozrywki - dla małych i dużych użytkowników. Gry, filmy, media społecznościowe, programy edukacyjne - każdy znajdzie coś dla siebie! Laptopy - podobnie zresztą jak smartfony, można spersonalizować według własnych potrzeb i upodobań.

Tablet - komputer czy telefon?

Idealne połączenie laptopa i telefonu? Tablet! Jest mniejszy niż notebook, ale oferuje niewiele mniej możliwości. Zyskał sympatię m.in. za rozmiar, ale też ekran dotykowy i funkcjonalność. Można na nim pracować, ale będzie też dobrym źródłem zabawy - na przykład dla dzieci, którym obawiamy się dać drogi telefon, jak np. LG G7 czy wymieniony już Samsung Galaxy Note 9.

Poza tym większość modeli oparto na tym samym systemie, co smartfony tj. na Androidzie. Mimo że nie mają zastąpić ani laptopa, ani smartfona, są dla nich dużą konkurencją. Większy ekran oraz mocniejsza bateria to dla wielu użytkowników, główne argumenty, które przemawiają za ich wyborem. 

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Smartfony | urządzenia mobilne | laptopy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy