Oto niepublikowane dotąd nagranie z zamachów na World Trade Center

Z pewnością widzieliście już masę filmów, na których uwiecznione zostały sceny z tego strasznego dnia, jednak dziś będziecie mogli zobaczyć to wydarzenie z samego serca wydarzeń.

11 września 2001 roku świat na chwilę wstrzymał oddech, gdy w Nowym Jorku doszło do potwornego zamachu na dwie wieże Światowego Centrum Handlu (WTC). W wyniku tego tragicznego wydarzenia śmierć poniosło ponad 2700 osób, a miasto i jego mieszkańcy odmienili się nie do poznania.

Inaczej potoczyły się też losy świata. Stany Zjednoczone w odwecie i pod pretekstem światowej walki z terroryzmem uderzyły w Afganistan, a później w Irak. Reperkusje tego trwają do dziś i prędko się nie skończą.

Za kilka dni minie już 17. rocznica największego w historii Stanów Zjednoczonych zamachu terrorystycznego, jednak wiele mieszkańców Nowego Jorku odczuwa to tak, jakby to stało się zaledwie wczoraj. Zobaczcie najnowsze, niepublikowane dotąd nagranie, które ukazuje wszystko to, co wydarzyło się chwilę po uderzeniu samolotów w wieże World Trade Center w Nowym Jorku.

Reklama

Źródło: GeekWeek.pl/YouTube/ Fot. YouTube

Geekweek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama