Oszustka wpadła w serwisie erotycznym

Łódzcy policjanci zatrzymali 35-letnią oszustkę internetową, podejrzaną o wyłudzenie pieniędzy od ponad 200 osób z całego kraju. Na ślad poszukiwanej kilkoma listami gończymi kobiety policjanci, monitorujący strony internetowe, natrafili na jednym z portali oferujących usługi seksualne.

Jak poinformowała Joanna Kącka z łódzkiej policji, 35-letnia mieszkanka Kędzierzyna-Koźla oferowała na różnych aukcjach internetowych m.in. firanki. Jednak po wpłaceniu przez klientów pieniędzy oferowane towary nigdy do nich nie trafiały. W ten sposób oszukanych zostało ponad 200 osób.

Kobieta ukrywała się na terenie całego kraju; bardzo często zmieniała miejsca pobytu. Była ścigana czterema listami gończymi przez śledczych m.in. z Opola, Szczecina i Krakowa.

- Łódzcy policjanci natrafili na jej ślad na jednym z portali oferujących usługi seksualne. Skojarzyli zdjęcie podpisane +Ola+ ze zdjęciem dołączonym do listów gończych - wyjaśniła Kącka.

Reklama

Okazało się, że w Łodzi kobieta zalogowała się trzy tygodnie wcześniej. Wpadła w policyjną zasadzkę; zatrzymano ją w wynajmowanym mieszkaniu na Śródmieściu. Była zupełnie zaskoczona. 35-latce grozi kara do 8 lat więzienia.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: ślad | policja
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy