6 495 złotych za iPhone'a 4 32GB

iPhone 4 nie wszedł jeszcze oficjalnie na polski rynek, co nie oznacza, że nie można go kupić w naszym ojczystym kraju. Ile życzą sobie za niego domorośli "importerzy"?

Już na głównej stronie Allegro można zauważyć zachęcający baner z nowym smartfonem Apple. "iPhone 4. Zmienia wszystko. Ponownie". Zaczynając od ceny?

Na Allegro znaleźli się już pierwsi sprzedawcy, oferujący nowego smartfona Apple w dwóch wersjach - 16 i 32 GB. Co poniektórzy, orientując się w prawach, jakimi rządzi się serwis, a dokładnie nastawieniu chętnych kupujących do wydania określonej sumy na dany produkt, oferują iPhone'a 4 w - można by powiedzieć - normalnych, jak na Apple, cenach - około 3000 złotych.

Znaleźli się jednak i tacy, którzy próbują wykorzystać okazję i zarobić na iPhonie 4 znacznie więcej. Na liście znajdziecie telefon w wersji 32GB w cenie bagatela 5990 złotych! Co więcej, aukcja z tą najwyższą na stronie kwotą ma już jednego chętnego kupującego.

Nie można tego inaczej określić, jak czyste szaleństwo. Zwłaszcza biorąc pod uwagę ostatnie doniesienia i całą masę plotek na temat wadliwego działania telefonu. Aukcje o podobnych cenach telefonu Apple można już było zauważyć na Allegro w przypadku pierwszego iPhone'a. Ceny jednak bardzo szybko poszły w dół. Czy i tak będzie tym razem?

Reklama

Po wizycie na Allegro, sprawdziliśmy także oferty polskich sklepów internetowych. Ceneo zanotowało już dwie oferty, które są jeszcze ciekawsze, niż aukcje na Allegro. Sklep Deluxury proponuje swoim klientom iPhone'a 4 32GB w cenie 6495 złotych. Z kolei ten sam model w wersji 16GB za 4995zł. W jednej z najnowszych gazetek promocyjnych znajdziemy następujący zestaw: telewizor HD 3D z okularami 3D oraz filmem Blu-ray. Wszystko w cenie zbliżonej do oferty Deluxury.

Wydalibyście w tej chwili ponad 6 tysięcy złotych na iPhone'a 4?

Karolina Adamus

Komórkomania.pl
Dowiedz się więcej na temat: Apple | Allegro | iPhone

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama